• Informacje na temat:

  varius manx wypadek solistki

Artykuły na temat: varius manx wypadek solistki
 • Robert Janson pomógł chorej dziewczynce!

  Siódmego czerwca świętował okrągłą pięćdziesiątkę. Lepszego urodzinowego prezentu Robert Janson nie mógł sobie chyba wymarzyć! Z zespołem Varius Manx pojawił się na festiwalu piosenki polskiej(...) jego przyjaciele. Dopiero po pięciu latach, przy wielkim wsparciu żony Beaty, miał odwagę wznowić koncerty z Varius Manx. Pod koniec zeszłego roku, z okazji jubileuszu 25-lecia zespołu, zaprosił do...

 • Robert Janson nadal nie pozbierał się po wypadku

  Życie założyciela zespołu Varius Manx dzieli się na dwie części: przed wypadkiem i po. Tragiczna niedziela 28 maja 2006 roku odmieniła jego los na zawsze. Prowadził samochód, gdy zespół wracał(...) ówczesnej menedżerki Moniki Paprockiej i kolegów z zespołu, po pięciu latach Varius Manx wznowił koncerty, zapraszając Monikę Kuszyńską do wspólnych występów. - Ona jednak odmówiła, solistką grupy została...

 • Varius Manx: Kronika upadku

  Zespół Varius Manx ma nową wokalistkę i jesienią wyda pierwszą od sześciu lat płytę. Grupa Roberta Jansona po tłustych latach 90. nie potrafiła się w XXI wieku odnaleźć. Czy po długiej przerwie spowodowanej wypadkiem samochodowym uda im się wrócić na szczyt?

 • RMF FM: Wielka gala z gwiazdami

  Dzisiaj o godzinie 20. w Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się gala z okazji 20. urodzin radia RMF FM. Imprezę, którą będziecie mogli oglądać za pośrednictwem INTERIA.PL i w Telewizji Polsat, uświetnią występami wielkie gwiazdy - polskie i międzynarodowe.

 • Monika Kuszyńska: Powrót z dalekiej podróży

  "Ocaleni" to pierwszy singel zapowiadający debiutancki solowy album Moniki Kuszyńskiej pod tym samym tytułem. W nagraniu piosenki gościnnie wziął udział chór, z którym Kuszyńska występowała w programie "Bitwa na głosy".

 • Festiwal w Sopocie: Będzie światowa gwiazda

  Opera Leśna w Sopocie w pierwszy weekend sierpnia zapewne będzie pękać w szwach. Właśnie tam, 4 i 5 sierpnia, odbędzie się jedno z większych wydarzeń muzycznych w Polsce - Festiwal Jedynki Sopot 2006. W imprezie zapowiedziało swój udział wiele gwiazd, zarówno z kraju, jak i zagranicy, między innymi Mel C z Spice Girls. W ostatniej chwili występ odwołała formacja Duran Duran.