• Informacje na temat:

  veronica lario

Artykuły na temat: veronica lario
 • Trudny rozwód Berlusconiego

  Żona Silvio Berlusconiego (72 l.), Veronica Lario , złożyła w sądzie w Mediolanie nowy pozew o separację, w którym winą za rozpad małżeństwa obarczyła męża.

 • Berlusconi walczy z żoną o pieniądze

  Ustalający szczegóły porozumienia o separacji premier Włoch Silvio Berlusconi i jego żona Veronica Lario spierają się o koszty utrzymania majestatycznej posiadłości Villa Belvedere w Macherio niedaleko Mediolanu- ujawnił w środę dziennik "Corriere della Sera".

 • Żona Berlusconiego zmuszona do wyprowadzki

  Żona premiera Włoch Silvia Berlusconiego , Veronica Lario , z którą od miesięcy uzgadnia on finansowe warunki separacji, została zmuszona do opuszczenia luksusowej rezydencji Villa Belvedere w Macherio, gdzie spędzała większość czasu w ciągu ostatnich 20 lat razem z trojgiem swych dzieci - ujawniła włoska prasa.

 • Zostawił żonę dla 18-latki

  ...młodziutkiej przyjaciółki premiera Włoch. Według włoskiej prasy, bawił się na nim sam Berlusconi. Żona premiera, 53-letnia Veronica Lario, nie wytrzymała upokorzeń i złożyła pozew o rozwód. "Spuszczam zasłonę nad moim życiem. Nasze drogi rozeszły się w wymiarze osobistym i uczuciowym" - napisała w wydanym wczoraj oświadczeniu. Berlusconi i Lario są małżeństwem od 1990 roku. Mają trójkę dzieci.

 • Berlusconi zaręczył się z 27-latką

  ...swoją żoną Veronicą Lario. Rozwód uniemożliwia jednak trwający od kilku lat spór o podział majątku.