• Informacje na temat:

  victoria beckham a dieta

Artykuły na temat: victoria beckham a dieta
 • Harper Beckham: Córka Victorii i Davida Beckhamów jest na diecie!

  Victoria i David Beckhamowie ponoć uznali, że ich niespełna 5-letnia córka Harper musi zrzucić trochę kilogramów!

 • Co martwi Toma Cruise'a?

  Cóż może martwić wielką gwiazdę Hollywood i zapamiętałego scjentologa Toma Cruise'a? Odpowiedź brzmi - Victoria Beckham, a właściwie uwielbienie żony Toma - Katie Holmes - dla byłej Spice Gril.

 • Victoria Beckham: Kucharz opowiedział o jej nawykach żywieniowych!

  Victoria Beckham (41 l.) stosuje bardzo restrykcyjną dietę!

 • W ciąży z czwartym dzieckiem

  Brytyjskie media obiegła wieść, że Victoria Beckham znów jest w ciąży.

 • Victoria Beckham była na ostrej diecie w ciąży!

  Victoria Beckham (40 l.) wyznała, że nawet gdy była w ciąży, nie zrezygnowała z diety i ćwiczeń. Przeciwnie - ćwiczyła dużo intensywniej! Narażała swoją córkę?

 • Błoga emerytura Spice Girls

  Emerytura w wieku 35 lat? Może coś o tym powiedzieć nie tylko agent Tomek, ale i członkinie legendarnego już dziewczęcego zespołu Spice Girls. 21 stycznia blondwłosa Emma Bunton ukończyła 35 lat.

 • Victoria Beckham odchudza Davida!

  Victoria Bekcham (40 l.) zabroniła Davidowi (39 l.) jeść cokolwiek słodkiego dopóki nie zrzuci kilku zbędnych kilogramów!

 • Victoria Beckham pomaga schudnąć

  Victoria Beckham (33 l.), zwana Posh Spice, zdradzi swoim koleżankom z reaktywowanego właśnie zespołu Spice Girls sekrety swojej diety.

 • Victoria: Ćwiczę siedem dni w tygodniu

  Dieta, super-kosmetyki, a może bardziej sekretne sposoby? Victoria Beckham powiedziała wprost, co stoi za jej wychudzoną sylwetką.

 • Victoria Beckham jest zrozpaczona

  Wydawać by się mogło, że będąc w ciąży już po raz czwarty, Victoria Beckham będzie przygotowana na to, że jej szczupłe ciało się zmieni. Dodatkowe kilogramy jednak bardzo ją martwią. - Uważa, że(...). David Beckham staje na wysokości zadania i wyjątkowo dba o swoją ciężarną żonę, dowartościowując ją. - Kocha, kiedy Victoria jest w ciąży. Powtarza jej, że nigdy nie wyglądała seksowniej niż teraz...

Wideo na temat: victoria beckham a dieta
 • Aurora i Archanioł

  Aurora odsiaduje wyrok za nieudany napad rabunkowy. Współsprawczynie są na wolności. Ana, jej siostra, Gloria i Paloma. Cztery kobiety, dla których życie nigdy nie było łaskawe. Ana jest prostytutką, ważne są dla niej pieniądze. To dlatego zgodziła się wyjść za Felixa -niebezpiecznego i potężnego handlarza narkotykami, który się w niej zakochał. Dla niego przeprowadza się do jego ojczyzny, Meksyku, gdzie razem zamieszkują. Telefon Glorii dzwoni. To Ana, telefonuje z miasta Meksyk. Zaprasza...

 • Pirania 3DD

  Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.

 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...