• Informacje na temat:

  victoria beckham galeria

Artykuły na temat: victoria beckham galeria
 • Księżniczka Eugenia była zmuszona radzić sobie sama! Poszła do pracy!

  ...zagranicznych podróży. Lubią się obracać w gronie celebrytów. Wśród znajomych Eugenii są Victoria i David Beckham, Edd Sheeran, George i Amal Clooney oraz Robbie Williams. *** Zobacz więcej materiałów...

 • Bachleda-Curuś sobowtórem Lindsay Lohan

  ...: "David Beckham pojawił się bez żony Victorii, a Colin Farrell był widziany z sobowtórem Lindsay Lohan u swojego boku" - czytamy w podpisie jednego ze zdjęć na stronie internetowej dziennika. Swoją drogą...

 • Beckhamowie: "Nie" dla Snoop Dogga

  David Beckham, gwiazdor Realu Madryt, dostał od żony Victorii "szlaban". Była wokalistka Spice Girls zabroniła mężowi imprezowania z raperem Snoop Doggiem po sobotnim (2 lipca) koncercie Live 8 w Londynie.

 • Najgorzej ubrane gwiazdy

  Wielkich sensacji na liście najgorzej ubranych gwiazd, przygotowanej przez magazyn "Prima", nie było. Po raz drugi z rzędu zwyciężyła śpiewająca modelka Jordan, niedoszła kandydatka Wielkiej Brytanii na festiwalu Eurowizji, znana głównie ze swojego obfitego biustu oraz występów w reality show "I'm A Celebrity... Get Me Out Of Here!" ("Jestem gwiazdą... Wyciągnijcie mnie stąd!").

 • Najlepiej ubrane gwiazdy 2005 r.

  Wokalistki, aktorki i modelki znalazły się na liście najlepiej ubranych gwiazd 2005 roku. Zwyciężyła angielska modelka Kate Moss, której chyba nie zaszkodziły niedawne skandale związane z zażywaniem narkotyków i nieustających konfliktów ze swoim (ponoć już byłym) narzeczonym Petem Dohertym, muzykiem grupy Babyshambles.