• Informacje na temat:

  victoria beckham okulary

Artykuły na temat: victoria beckham okulary
 • Syn Beckhamów zaprojektuje okulary

  Syn Victorii i Davida Beckhamów , 8-letni Romeo, podpisał kontrakt, w ramach którego ma zaprojektować kolekcję okularów przeciwsłonecznych dla dzieci.

 • Victoria Kobietą Roku

  Victoria Beckham (33 l.) została wybrana Kobietą Roku przez brytyjski magazyn "Glamour". Według redaktorów, Victoria w idealny sposób łączy sławę z wymaganiami macierzyństwa i showbiznesu.

 • Victoria Beckham chce podbić Rosję

  Dawna wokalistka i pretendująca do miana projektantki Victoria Beckham zamierza podbijać nie tylko świat mody. Swoimi projektami Victoria zamierza zawojować świat - poczynając od Rosji.

 • Tom Cruise po prośbie u Victorii Beckham

  Według doniesień hollywoodzkich brukowców Tom Cruise poprosił Victorię Beckham, aby ta pomogła w projektowaniu kostiumów do jego nowego filmu pod tytułem "Hardy Men".

 • Wydała majątek na zakupach

  Victoria Beckham wydała prawdziwą fortunę na zakupy w Mediolanie. Gwiazda nabyła m.in. 20 par butów i 12 par okularów przeciwsłonecznych.

 • Doda plagiatuje zagraniczne gwiazdy

  ...z marnym skutkiem" - pisze magazyn "Gwiazdy". Obecnie inspiracją Rabczewskiej jest Rihanna, szczególnie jeśli o chodzi o buty i biżuterię. Z Victorii Beckham, Doda ściągnęła buty z kolczatką ( ZOBACZ ), od modelki Kate Moss, okulary. Magazyn plagiatorstwo piosenkarki podsumowuje krótko: "Szkoda tylko, że szanse na zrobienie podobnej kariery jak gwiazdy, na których się wzoruje, ma bardzo marne".

 • Gotycka Posh Spice

  Victoria Beckham, znana także jako Posh Spice, oprócz uroczystej kolacji i cieszenia się z prezentów, miała we wtorek jeszcze jedno zajęcie w dniu pierwszej rocznicy ślubu z Davidem Beckhamem. Nakręciła teledysk do pierwszego singla ze swej solowej płyty.

 • Piękniejsza? Na pewno mądrzejsza

  Dlaczego Beckhamowie odnieśli tak wielki sukces? Dzięki Victorii! Bo w tym związku "piękniejszą" połówką jest David, a "mądrzejszą" właśnie ona.

 • Wydała fortunę na zakupy

  Ikona mody - Victoria Beckham - wydała prawdziwą fortunę na zakupy w Mediolanie. Gwiazda nabyła m.in. 20 par butów.

 • Błoga emerytura Spice Girls

  Emerytura w wieku 35 lat? Może coś o tym powiedzieć nie tylko agent Tomek, ale i członkinie legendarnego już dziewczęcego zespołu Spice Girls. 21 stycznia blondwłosa Emma Bunton ukończyła 35 lat.

Wideo na temat: victoria beckham okulary
 • Aurora i Archanioł

  Aurora odsiaduje wyrok za nieudany napad rabunkowy. Współsprawczynie są na wolności. Ana, jej siostra, Gloria i Paloma. Cztery kobiety, dla których życie nigdy nie było łaskawe. Ana jest prostytutką, ważne są dla niej pieniądze. To dlatego zgodziła się wyjść za Felixa -niebezpiecznego i potężnego handlarza narkotykami, który się w niej zakochał. Dla niego przeprowadza się do jego ojczyzny, Meksyku, gdzie razem zamieszkują. Telefon Glorii dzwoni. To Ana, telefonuje z miasta Meksyk. Zaprasza...

 • Pirania 3DD

  Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.

 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...