• Informacje na temat:

  victoria beckham pierścionek

Artykuły na temat: victoria beckham pierścionek
 • Victoria Beckham, fanom popu znana jako Posh Spice, we wtorek obchodzi pierwszą rocznicę ślubu z Davidem Beckhamem, piłkarzem Manchesteru United i zawodnikiem reprezentacji Anglii.

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • Mick Jagger się żeni?

  Chodzą pogłoski, jakoby Mick Jagger, 63-letni wokalista The Rolling Stones, miał wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu. Jego obecna partnerka, stylistka L'Wren Scott (39 l.) dała się ostatnio sfotografować z pierścionkiem, który ponoć jest zaręczynowym. Nową biżuterią Scott pochwaliła się Victorii Beckham, byłej wokalistce Spice Girls, na pokazie mody w Paryżu.

Wideo na temat: victoria beckham pierścionek
 • Aurora i Archanioł

  Aurora odsiaduje wyrok za nieudany napad rabunkowy. Współsprawczynie są na wolności. Ana, jej siostra, Gloria i Paloma. Cztery kobiety, dla których życie nigdy nie było łaskawe. Ana jest prostytutką, ważne są dla niej pieniądze. To dlatego zgodziła się wyjść za Felixa -niebezpiecznego i potężnego handlarza narkotykami, który się w niej zakochał. Dla niego przeprowadza się do jego ojczyzny, Meksyku, gdzie razem zamieszkują. Telefon Glorii dzwoni. To Ana, telefonuje z miasta Meksyk. Zaprasza...

 • Pirania 3DD

  Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.

 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...