• Informacje na temat:

  victoria beckham wywiad

Artykuły na temat: victoria beckham wywiad
 • Victoria Beckham prawie nie widuje swoich dzieci!

  Victoria Beckham (40 l.) wyjawiła, że często wraca do domu, kiedy jej dzieci już śpią!

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • David Beckham skompromitował syna publicznie!

  David Beckham (39 l.) ukrył się w restauracji, do której jego syn zaprosił dziewczynę.

 • Justin Timberlake chce Victorię Beckham

  Justin Timberlake, amerykański gwiazdor muzyki pop i obiekt westchnień nastolatek na całym świecie, zapragnął Victorii Beckham, byłej wokalistki Spice Girls. Piosenkarz poprosił żonę Davida Beckhama o... przeprowadzenie wywiadu.

 • Victoria Beckham w ciąży!

  David i Victoria Beckham kolejny raz zostaną rodzicami. Żona gwiazdora piłki nożnej spodziewa się ich czwartego dziecka.

 • Beckhamowie: Victoria w ciąży?

  A więc udało im się - jedna z najsłynniejszych par światowego show-biznesu oczekuje czwartego już dziecka! Victoria Beckham (31 l.), która w lutym 2005 roku urodziła trzeciego syna, Cruza, jest przeszczęśliwa - informuje "Super Express".

 • Beckhamowie pokazują córkę

  Dumni rodzice, Victoria i David Beckhamowie , opublikowali w sieci zdjęcie swojej córeczki.

 • Victoria Beckham: Filmowy powrót

  Po dłuższej przerwie spowodowanej wychowywaniem trójki dzieci powraca Victoria Beckham. W ostatnim czasie o byłej wokalistce Spice Girls można było poczytać jedynie na kolumnach plotka rskich. Teraz Victoria zamierza się na poważnie zająć swoją karierą filmową. Właśnie otrzymała rolę w "Alan Partridge: The Movie".

 • Victoria dementuje: Nie znam płci dziecka

  Media z radością oznajmiły, że Victoria Beckham urodzi córeczkę. Ona sama przyznaje jednak: "Nie znam jeszcze płci dziecka".

 • Victoria Beckham na szczycie listy bestsellerów

  To czego nie udało się osiągnąć Victorii Beckham na listach przebojów ze swymi piosenkami udało jej się dzięki książce. Jej autobiografia zatytułowana "Learning To Fly" znalazła się na szczycie listy bestsellerów w Wielkiej Brytanii wyprzedzając Robbiego Williamsa i jego literackie dzieło "Somebody Someday".

Zdjęcia na temat: victoria beckham wywiad
 • Victoria Beckham
Wideo na temat: victoria beckham wywiad
 • Aurora i Archanioł

  Aurora odsiaduje wyrok za nieudany napad rabunkowy. Współsprawczynie są na wolności. Ana, jej siostra, Gloria i Paloma. Cztery kobiety, dla których życie nigdy nie było łaskawe. Ana jest prostytutką, ważne są dla niej pieniądze. To dlatego zgodziła się wyjść za Felixa -niebezpiecznego i potężnego handlarza narkotykami, który się w niej zakochał. Dla niego przeprowadza się do jego ojczyzny, Meksyku, gdzie razem zamieszkują. Telefon Glorii dzwoni. To Ana, telefonuje z miasta Meksyk. Zaprasza...

 • Pirania 3DD

  Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.

 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...