• Informacje na temat:

  victoria pokaz

Artykuły na temat: victoria pokaz
 • David i Victoria Beckhamowie: Ich 3-letnia córka dostała ofertę pracy!

  Projektantka i piłkarz od zawsze chcieli mieć córeczkę. Ich marzenie spełniło się latem 2011 roku, kiedy na świat przyszła Harper Seven. Ostatnio dziewczynka wraz ze swoimi starszymi braćmi była gościem na pokazie najnowszej kolekcji swojej mamy. Trzylatka, jak nietrudno się domyślić, zwróciła uwagę mediów. Okazuje się, że nie tylko... Jak podają zagraniczne media, dostrzegli ją także...

 • Victoria Beckham przyczyną słabej formy męża?

  Wygląda na to, że Victoria Beckham, brytyjska wokalistka pop i członkini grupy Spice Girls, prywatnie żona Davida Beckhama, piłkarza grającego w klubie Manchester United, wkrótce może stać się najbardziej znienawidzoną osobą przez wszystkich wielbicieli piłki nożnej na Wyspach Brytyjskich.

 • Gwiazda Victorii Beckham świeci jasno

  W tym tygodniu Victoria Beckham (33 l.) jest zdecydowanie u szczytu formy. Trwa właśnie coroczny Paryski Festiwal Mody i wydaje się, że Posh Spice zaanektowała cała stolicę Francji dla siebie, gdyż można spotkać ją praktycznie w każdym zakątku Paryża, w którym warto się pojawić.

 • Heidi Klum już na wybiegu

  Zaledwie sześć tygodni po urodzeniu córeczki Lou Samuel, Heidi Klum znowu pojawi się na wybiegu. Tym razem jako gospodyni Victoria's Secret Show, największego na świecie pokazu bielizny. To spektakularne wydarzenie, w którym biorą udział czołowe modelki, odbędzie się 19 listopada.

 • Zbuntowany anioł

  Zbliża się Boże Narodzenie. Victoria denerwuje się przed pokazem. Ivo wręcza Miraglos róże. Miraglos zostaje posądzona o kradzież tych kwiatów, więc prosi...

 • Klapnięty tyłeczek Posh Spice

  Victoria Beckham, znana bardziej jako Posh Spice, zadebiutowała w środę w roli modelki. Członkini grupy Spice Girls pojawiła się na wybiegu prezentując jesienno-zimową kolekcję projektantki Marii Grachvogel, podczas pokazu będącego częścią dorocznej imprezy "London Fashion Week".

 • W roli piosenkarki!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z "M jak miłość", od dawna próbuje zaistnieć na polskim rynku muzycznym jako... piosenkarka. W niedzielę miała okazję zaśpiewać dla publiczności na pokazach fryzjerskich.

 • Gwiazdor odmówił modelkom

  Nowojorski hiphopowiec Jay-Z odmówił wspólnych zdjęć z modelkami podczas pokazu bielizny Victoria's Secret.

 • Ma zakaz noszenia szpilek

  Victoria Beckham ma zakaz chodzenia w szpilkach. Ikona mody nie będzie mogła wystąpić w butach na wysokim obcasie nawet podczas prestiżowego Nowojorskiego Tygodnia Mody we wrześniu.

 • Policja rozdziela klony

  Podczas specjalnego nocnego pokazu "Ataku klonów" , do jednego z kin w Glasgow zostały wezwane oddziały policji. Interwencja była konieczna, gdyż rozjuszeni fani "gwiezdnej sagi" zaatakowali obsługę kompleksu. Stało się tak z powodu pomyłki podczas wyświetlania opowieści.

Zdjęcia na temat: victoria pokaz
Wideo na temat: victoria pokaz
 • Aurora i Archanioł

  Aurora odsiaduje wyrok za nieudany napad rabunkowy. Współsprawczynie są na wolności. Ana, jej siostra, Gloria i Paloma. Cztery kobiety, dla których życie nigdy nie było łaskawe. Ana jest prostytutką, ważne są dla niej pieniądze. To dlatego zgodziła się wyjść za Felixa -niebezpiecznego i potężnego handlarza narkotykami, który się w niej zakochał. Dla niego przeprowadza się do jego ojczyzny, Meksyku, gdzie razem zamieszkują. Telefon Glorii dzwoni. To Ana, telefonuje z miasta Meksyk. Zaprasza...

 • Pirania 3DD

  Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.