• Informacje na temat:

  victoria projektuje

Artykuły na temat: victoria projektuje
 • Victoria Beckham podarowała Kate Middleton w prezencie ślubnym buty Louboutina!

  Victoria Beckham (40 l.) ma gest! Podarowała księżnej Catherine (32 l.) kilka par słynnych butów z czerwoną podeszwą!

 • Victoria Beckham w Hollywood?

  Victoria Beckham (32 l.) zapowiedziała, że nie będzie już więcej nagrywać płyt i skupi się na projektowaniu mody. Jednak jej najnowsza przyjaciółka, Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ), ma w stosunku do piosenkarki inne plany: postanowiła pomóc Victorii w zrobieniu kariery w Hollywood.

 • Victoria: Nie jestem za chuda!

  Victoria Beckham (37 l.), choć urodziła czwórkę dzieci, nadal nosi ubrania w tzw. rozmiarze "zero". Oburza się, gdy słyszy, że jest... za chuda.

 • Victoria Beckham z Oscarem?

  Co prawda z zespołem Spice Girls zdobywała wiele wyróżnień, ale jej sceniczny wizerunek był wtedy, delikatnie mówiąc, kiczowaty. Te czasy Victoria Beckham ma już jednak za sobą. "Posh Spice" zajęła się projektowaniem mody i z każdym sezonem udowadniała, że to jej prawdziwe powołanie. W tym roku po raz pierwszy została nominowana do Bristish Fashion Awards - brytyjskich "Oscarów mody".

 • Victoria nominowana do "modowego Oscara"

  Wprawdzie z zespołem Spice Girls zdobywała wiele wyróżnień, ale jej sceniczny wizerunek był wtedy, delikatnie mówiąc, kiczowaty. Te czasy Victoria Beckham ma już za sobą. Posh Spice zajęła sie projektowaniem mody i z każdym sezonem udowadniała, że to jej prawdziwe powołanie.

 • Beckham: Nie jestem Angeliną Jolie

  Znani mężowie, urocze dzieci i opływające w luksusach życie - Victoria Beckham i Angelina Jolie mają wiele wspólnego. Jeśli chodzi jednak o wielkość rodziny piosenkarka podkreśla, że nie mogłaby mieć aż tylu dzieci co gwiazda filmowa.

 • Tom Cruise po prośbie u Victorii Beckham

  ...zaczął dziękować jej za bycie dobrą przyjaciółką. Później odciągnął ją na bok i zapytał, czy nie chciałaby wziąć udziału w projektowaniu kostiumów do Hardy Men. Ostatecznie ustalili, że Victoria(...) dziennikowi The Mirror naoczny świadek całego zajścia. Victoria ma już własną kolekcję odzieży dżinsowej, torebek oraz okularów przeciwsłonecznych pod nazwą dVb. Swoją drogą zaskakującym wydaje się być...

 • Oburza się, gdy mówią na nią chuda

  Brytyjska celebrytka i piosenkarka Victoria Beckham mieści się w ubrania o tzw. numerze zero. Wokalistka grupy Spice Girls oburza się jednak na doniesienia o rzekomej anoreksji.

 • Victoria nie chce powrotu do Spice Girls

  ...w pełnym składzie po raz pierwszy od momentu opuszczenia zespołu przez Geri Halliwell w 1998 roku, która postanowiła skupić się na karierze solowej. Po tym tournee Victoria Beckham postanowiła na(...) Victoria, ale to niełatwa sprawa. Pomimo że ona też ma sentyment do dawnych czasów w zespole, teraz skoncentrowała się na świecie mody. One nie chcą powracać bez niej, ale z drugiej strony, mają tak...

 • Nowa praca Katie Holmes

  Aktorka Katie Holmes wyznała, że zamierza zająć się projektowaniem ubrań dla dzieci.