• Informacje na temat:

  video feat

Artykuły na temat: video feat
 • O nagrodę Bursztynowego Słowika z Polski ubiegać się będą Formacja Nieżywych Schabuff, For Teens, Natalia Lesz, Pectus oraz Video feat. Anna Wyszkoni. Jury wybierze jednego artystę, który trafi do finału z udziałem zagranicznych muzyków, m.in. Ukrainki Rusłany feat., Francuza Matta Pokory oraz czterech wykonawców ze Szwecji - Danny Oh Laura, Mlns Zelmerlow i Velvet. Główna nagrodę przyzna...

 • Oficjalnie: Robbie Williams zaśpiewa w Krakowie

  W połowie kwietnia 2015 roku w Kraków Arenie wystąpi brytyjski wokalista Robbie Williams.

 • On wie, jak rozkręcić imprezę w pociągu!

  Na Facebooku furorę robi filmik, w którym pochodzący z Australii Peter Sharp rozkręca taneczną imprezę w pociągu.

 • MuchMusic Video Awards: 12 nominacji Nickelback!

  Członkowie formacji Nickelback są zdecydowanymi faworytami w teogorocznej edycji kanadyjskich nagród MuchMusic Video Awards. Wykonawcy przeboju "How You Remind Me" mają szansę na otrzymanie statuetki aż w 12 kategoriach.

 • MTV Video Music Awards 2014: Kto święcił triumfy?

  To był wieczór kobiet. Beyonce, Miley Cyrus i Ariana Grande zgarnęły najważniejsze statuetki podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards.

 • Nominacje do MTV Video Music Awards

  P.O.D., Eminem i Missy Elliott to zdecydowani faworyci tegorocznej edycji rozdania nagród MTV Video Music Awards. Wszyscy otrzymali w sumie po sześć nominacji i 19 sierpnia będą mogli prawdopodobnie(...). Nominacje do MTV Video Music Awards ogłoszono w poniedziałek, 22 lipca.

 • Ogłoszono nominacje do 2001 MTV Video Music Awards

  Teledysk do piosenki "Weapon Of Choice" Fatboy Slima wywołał spore poruszenie pośród fanów, głównie za sprawą występującego w nim znakomitego amerykańskiego aktora Christophera Walkena. Nikt nie spodziewał się jednak, że wideoklip otrzyma aż tyle nominacji do tegorocznych MTV Video Music Awards. W sumie jego autorzy mają szansę aż na dziewięć statuetek.

 • Ogolą się na łyso!

  Jednym z polskich faworytów do wygranej w konkursie o nagrodę Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie (sobota, 23 sierpnia) jest grupa Video z Anią Wyszkoni. Jeśli ich piosenka "Soft" wygra, muzycy zadeklarowali, że ogolą się na łyso! Deklaracja nie uwzględnia wyjątków, więc być może swoje włosy straci także wokalistka Łez.

 • VMA 2012: Po pięć nominacji dla Rihanny i Drake'a

  Rihanna i Drake mają duże szanse, aby zawładnąć tegorocznymi MTV Video Music Awards, po tym jak oboje otrzymali największą liczbę nominacji.

 • Nagrody MTV: Triumf Green Day

  Wielkim zwycięstwem grupy Green Day zakończyło się w niedzielę, 28 sierpnia, rozdanie nagród MTV Video Music Awards. Amerykańscy punkrockowcy zdobyli siedem statuetek, w tym najważniejszą za teledysk roku.

Wideo na temat: video feat
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Zakochany wilczek 3D

  Pełna akcji animacja 3D o dwóch wilczkach z? wilczym apetytem na przygodę! Ucieczka przed rozjuszonym niedźwiedziem i kłującymi jeżozwierzami, podróże autostopem, zatrzymywanie ciężarówek, skoki nad przepaścią i do tego gęś grająca w golfa ze swym kaczym przyjacielem! To recepta na przygodę, która aż nadto wystarczy dwóm młodym wilczkom! Ona jest samicą z grupy Alfa - wysportowana, zdyscyplinowana i zwinna niczym Lara Croft! On pochodzi ze stada Omeg. Uwielbia żartować i wygłupiać się z...

 • Woodstock: 3 dni pokoju i muzyki

  Poruszający śpiew Janis Joplin, przeszywające dźwięki gitary Jimiego Hendrixa oraz zaangażowane teksty utworów Jefferson Airplane czy Canned Heat miały uczynić świat lepszym. Nawet jeśli to się nie udało, ich muzyka przemawia do kolejnego już pokolenia słuchaczy. Ona jest główną bohaterką filmu o festiwalu, który przeszedł do legendy. 4-dyskowe wydanie DVD zawiera zremasterowaną na nowo, 4-godzinną wersję reżyserską filmu oraz 2 godziny materiałów dodatkowych m. in. wyszukane w archiwach,...