• Informacje na temat:

  video portalach

Artykuły na temat: video portalach
 • Lider Video krytykuje Rodowicz

  ...zespołu Video: "Współczuję Nergalowi, ale szkoda, że tylko dlatego, że ktoś znany potrzebuje szpiku to nagle wszyscy łącznie z Kwaśniewską i z Rodowicz na czele, trąbią o tym, że potrzebny jest szpik...

 • Emma Watson najwybitniejsza?

  Emma Watson najwybitniejszą kobietę na świecie? Taki werdykt wydał jeden z popularnych portali. "Emma łączy w sobie wiele niesamowitych cech - elegancję, sukces, piękno, inteligencję" - czytamy w uzasadnieniu.

 • Frytka znowu atakuje (VIDEO I ZDJĘCIA!)

  Agnieszka "Frytka" Frykowska (30 l.) nie poddaje się. Nie chcą jej w jednym miejscu, to próbuje w drugim. Niebawem zacznie zarządzać nowym portalem "anty plotka rskim".

 • Dlaczego nie pojawili się na Oscarach?

  Na tegorocznej gali rozdania Oscarów zabrakło kilku znanych gwiazd. Ich nieobecność wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród mediów. Na czerwonym dywanie nie pojawili się m.in. Angelina Jolie i Brad Pit. Plotkarskie portale odnotowały także nieobecność Jennifer Lawrence, Andrew Garfielda i Ryana Goslinga. Co robiły te gwiazdy podczas gdy ich branżowi koledzy brylowali na czerwonym dywanie?

 • Spears dostanie kolejną szansę

  Szefowie telewizji MTV zastanawiają się nad zaproszeniem gwiazdy pop Britney Spears (26 l.) na wrześniową galę wręczania nagród Video Music Awards (VMA). Na ubiegłorocznej imprezie miał miejsce katastrofalny "comeback" piosenkarki.

 • Brad Pitt miał wypadek?

  Brad Pitt miał wypadek? Fani aktora z pewnością zadawali sobie to pytanie po tym, jak ich ulubieniec pokazał się publicznie z raną na policzku.

 • Feel podbije Anglię?

  .... Za najlepsze debiuty uznano: Czesława Mozila, wokalistkę Aleksandrę Kwaśniewską, Manchester, Video i Iwonę Węgrowską. Z kolei o "ulubieńca publiczności" ubiegają się: Feel, Lidia Kopania, Maria Pszek, PIN i Video. PAM to pierwszy, polski, muzyczny serwis internetowy zlokalizowany na terenie Wielkiej Brytanii. Jego celem jest m.in. promocja młodych i utalentowanych polskich artystów. Portal...

 • Sequel "Greya": Jamie Dornan jednak zagra

  Fani "Pięćdziesięciu twarzy Greya" mogą odetchnąć z ulgą. Jamie Dornan oficjalnie potwierdził, że ponownie wcieli się w tytułowego bohatera.

 • Angelina Jolie przeprowadzi się z dziećmi do Syrii?!

  Od dłuższego czasu tematem numerem jeden w portalach plotkarskich na całym świecie jest zaskakujący rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta. Gdy aktorka ogłosiła, że złożyła papiery rozwodowe i nie chce(...) zdecydowanie się sprzeciwił. Angelina chciała bowiem zamieszkać z rodziną w Syrii, aby odbudować to państwo po wojnie. Dla Brada było to ponoć za dużo... (Cover Video / x-news)

 • Video pali papierosy

  - Zależało nam, żeby klip nie był reklamą żadnego telefonu, mleka ani portalu społecznościowego - ze śmiechem mówi Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista grupy Video. U nas możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Papieros" .

Wideo na temat: video portalach