• Informacje na temat:

  video spodoba

Artykuły na temat: video spodoba
 • "Dobry omen": Protest przeciwko produkcji. Antyfani pomylili Netflixa z Amazon Prime

  Chrześcijańskiej grupie, Return to Order, nie spodobał się nowy serial Amazon Prime. Aby wyrazić swoje niezadowolenie jej członkowie napisali petycję o ściągnięcie/skasowanie serialu. Tyle że... skierowali ją do Netflixa.

 • James Franco zaatakował fotografa!

  James Franco ("27 godzin", "Spring Breakers", "To już jest koniec") po raz kolejny wpakował się w kłopoty. W piątek, 17 października, hollywoodzki gwiazdor zaatakował fotografa...

 • Beata Kozidrak: Akcja #beatadziekujemy coraz popularniejsza. O co chodzi?

  Na Facebooku i w innych mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia osób z napisem "Beata dziękujemy". O co chodzi? To odpowiedź środowiska LGBT na krytykę prawicowych mediów jaka spadła na Beatę Kozidrak po opublikowaniu na swojej stronie video dwóch gejów. W ciągu 48 godzin udział w akcji wzięło prawie tysiąc osób w tym politycy Paweł Rabiej i Barbara Nowacka.

 • Dawid Kwiatkowski: Nowa płyta w listopadzie

  19 listopada na półki sklepowe trafi nowy album wokalisty i blogera Dawida Kwiatkowskiego, występującego w poprzedniej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Margaret oburzyła swoich fanów! "Tfu! Myślałem, że jesteś osobą godną szacunku"

  .... Para niedawno wzięła ślub na Maderze, a podczas pobytu na wyspie wraz ze znajomymi nakręciła video do piosenki Margaret "Super Human". Piosenkarce tak spodobało się nagranie chłopaków, że(...) cofnęło polubienie profilu gwiazdy. Co ciekawe, piosenkarka zdecydowała się na ten krok, wiedząc, że może się to nie spodobać części jej publiczności. Według przytoczonej na profilu Jakuba i Dawida...

 • Walka o grube miliony, czyli artyści kłócą się o kasę

  Konflikty na linii wytwórnia - artysta są w show-biznesie na porządku dziennym. Najczęstszym powodem sporów są pieniądze. A gdy mówimy o dużych nazwiskach, to w grę wchodzą grube miliony.

 • Tomasz Lis nagrał Ziemkiewicza na siłowni. Żądają odebrania mu karty członkowskiej!

  ...siłownie trafił na wyciskającego Ziemkiewicza i postanowił to uwiecznić. Przy okazji nagrane video zamieścił na swoim Twitterze, oczywiście z odpowiednio drwiącym komentarzem... Wpis Tomka nie spodobał...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Angelina Jolie przeprowadzi się z dziećmi do Syrii?!

  ..."Brangeliny". Otóż okazuje się, że wina może również leżeć po stronie Jolie. Aktorka podobno zaplanowała już przyszłość sobie i swoim dzieciom. Niestety, ten plan nie spodobał się Bradowi, który zdecydowanie się sprzeciwił. Angelina chciała bowiem zamieszkać z rodziną w Syrii, aby odbudować to państwo po wojnie. Dla Brada było to ponoć za dużo... (Cover Video / x-news)

 • Video, czyli Lubert powraca

  Tomek Lubert, były lider grupy Virgin, w którym śpiewała Doda, ma nowy zespół. Ich pierwszą piosenką jest "Diamond Beach", jednak muzycy tłumaczą, że nie ma ona "nic wspólnego z innym, podobnym tytułem funkcjonującym obecnie w środkach masowego przekazu".

Wideo na temat: video spodoba
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Zakochany wilczek 3D

  Pełna akcji animacja 3D o dwóch wilczkach z? wilczym apetytem na przygodę! Ucieczka przed rozjuszonym niedźwiedziem i kłującymi jeżozwierzami, podróże autostopem, zatrzymywanie ciężarówek, skoki nad przepaścią i do tego gęś grająca w golfa ze swym kaczym przyjacielem! To recepta na przygodę, która aż nadto wystarczy dwóm młodym wilczkom! Ona jest samicą z grupy Alfa - wysportowana, zdyscyplinowana i zwinna niczym Lara Croft! On pochodzi ze stada Omeg. Uwielbia żartować i wygłupiać się z...

 • Woodstock: 3 dni pokoju i muzyki

  Poruszający śpiew Janis Joplin, przeszywające dźwięki gitary Jimiego Hendrixa oraz zaangażowane teksty utworów Jefferson Airplane czy Canned Heat miały uczynić świat lepszym. Nawet jeśli to się nie udało, ich muzyka przemawia do kolejnego już pokolenia słuchaczy. Ona jest główną bohaterką filmu o festiwalu, który przeszedł do legendy. 4-dyskowe wydanie DVD zawiera zremasterowaną na nowo, 4-godzinną wersję reżyserską filmu oraz 2 godziny materiałów dodatkowych m. in. wyszukane w archiwach,...