• Informacje na temat:

  video z gali faktu

Artykuły na temat: video z gali faktu
 • Lady Gaga grozi producentom lodów

  ...się nad swoim tryskającym krwią występem podczas gali MTV Video Music Awards, bądź faktem, że nosi ubrania wykonane z mięsa martwych zwierząt. Złożyliśmy już wniosek o zarejestrowanie marki Baby Gaga...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • Taylor Swift podczas Video Music Awards: Zamknij(cie) się

  Podczas gali MTV Video Music Awards 2013 kamery wychwyciły pełne irytacji zachowanie amerykańskiej wokalistki Taylor Swift.

 • MTV VMA: Show pełne niespodzianek

  To była z pewnością impreza pełna niespodzianek, choć zapewne nie takich, jakich się spodziewano. Madonna, Shakira czy Red Hot Chili Peppers - faworyci tegorocznych MTV Video Music Awards, które wręczono w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia/1 września) w Nowym Jorku - albo w ogóle nie przybyli na imprezę, albo niewiele zdobyli. W najważniejszej kategorii "Teledysk roku" wygrała grupa Panic

 • Justice zagra na Open'erze

  Francuski duet Justice dołącza do składu tegorocznej edycji festiwalu Open'er w Gdyni.

 • R.E.M. w 10 odsłonach

  Amerykańska grupa R.E.M. po 31 latach działalności postanowiła zakończyć karierę. Choć niewesoła to wiadomość dla fanów zespołu, warto pamiętać, jak wiele przebojów formacja po sobie zostawiła. Oto 10 wybranych przez nas numerów.

 • Tajemnicza edycja "Mrocznego widma"

  W Internecie krąży obecnie nowa wersja chronologicznie pierwszej części "Gwiezdnych wojen" George'a Lucasa, czyli filmu "Mroczne widmo", a zawierające ją kasety będzie można za kilka dni obejrzeć w niektórych amerykańskich sklepach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż nie wiadomo kto tak naprawdę jest autorem filmu zatytułowanego "The Phantom Edit". Ukrywa się on pod pseudonimem "Phantom Editor" i przedstawia się jako "anonimowy fan Gwiezdnej serii ".

 • Guns N'Roses: To tylko złudzenie

  Każdy chciałby mieć takie tytułowe "złudzenia", jakie miała grupa Guns N'Roses wydając w połowie września 1991 roku dwuczęściowy album "Use Your Illusion". Płyty zadebiutowały na szczycie listy "Billboardu" i po dziś dzień pozostają szczytowym osiągnięciem rock'n'rollowej ekipy.

Wideo na temat: video z gali faktu
 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".

 • Ci, którzy żyją i umierają

  Młoda wiedenka Sita (Anna Fischer) układa sobie życie w Berlinie. Studiuje germanistykę, pracuje jako dokumentalistka w telewizji, spotyka się z chłopakami. Na jednej z imprez poznaje izraelskiego fotografa – Jocquina, z którym zaczyna powoli łączyć ją coś więcej. Jest szczęśliwa. Dziewczyna na chwilę wraca do Wiednia na urodziny 95-letniego dziadka. Sita zatrzymuje się u ojca, Lenziego i jego nowej żony. Przeglądając rodzinne papiery przypadkiem znajduje w nich zdjęcie dziadka w mundurze SS....

 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").