• Informacje na temat:

  vienio solowa plyta

Artykuły na temat: vienio solowa plyta
 • Molesta Ewenement: Powrót legendy polskiego rapu

  Formacja Molesta Ewenement rozpoczęła prace nad nowym albumem. Informacje te potwierdził na swoim facebookowym profilu Vienio.

 • Mainstream da się lubić. Przegląd 10 polskich płyt rapowych, które pojawią się w 2015 roku

  Na początku stycznia zaprezentowaliśmy wam dziesięciu świetnie rokujących raperów, którzy w tym roku powinni zrobić duży krok w przód, jeśli chodzi o docenienie. Dzisiaj za to zabieramy was z podziemia i przenosimy się do głównego nurtu, który w 2015 będzie miał nam sporo do zaoferowania.

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.

 • Co by było, gdyby Magik nie skoczył?

  Data 26 grudnia 2000 roku dla wielu fanów rapu w Polsce jest symboliczna. O 6:15 lider Paktofoniki i były członek Kalibra 44, Piotr "Magik" Łuszcz postanowił odebrać sobie życie. Zrobił to skutecznie, przez co polska scena hiphopowa straciła rapera, który już za życia dla niektórych był symbolem.

 • Vienio & Way Side Crew prezentują "Wspólny mianownik"

  "Wspólny mianownik" to album znanego z grupy Molesta Ewenement Vienia oraz zespołu Way Side Crew. Raper nagrał utwory ze swojego solowego debiutu w wersjach hardcore'owych.

 • Vienio o ciemnej stronie natury człowieka

  Na stronach INTERIA.PL możecie premierowo zobaczyć teledysk do utworu "Potwór" promujący wspólną płytę Vienia i Way Side Crew.

 • Solowy Pelson już w sklepach

  Oczekiwana od jakiegoś czasu solowa produkcja Pelsona "Sensi" jest już w sprzedaży. Album promują klipy "Zawieszeni w próżni" oraz "Kiedyś".

 • Gwiazdy hip hopu dźwigają muzę

  Polskie legendy hip hopu - Abradab, Warszafski Deszcz oraz Vienio - wystąpią na Festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę 2011 Dance Edition.

 • "Projekt hardcore-hiphop-eksperyment"

  Vienio i Pele to dwóch MC z jednego z Molesty Ewenement, jednego z najbardziej znanych hiphopowych składów. W przerwie między wydawaniem kolejnych płyt formacji, chłopaki postanowili nagrać własny materiał - nie oznacza to jednak formalnego rozpadu grupy. Z Vieniem i Pele rozmawiała Maria (mhh.pl).

 • "Jestem zdecydowanie wokalistką"

  Novika naprawdę nazywa się Kasia Nowicka i na co dzień jest wokalistką grupy Futro. Często bywa jednak zapraszana do studia przez innych artystów. Ma na swym koncie współpracę ze Smolikiem, Fiszem, DJ Adamusem oraz hiphopowym duetem Vienio & Pele. Efekty tych oraz innych projektów można usłyszeć na wydanej wiosną 2004 roku płycie "feat. Novika". Nowicka nie ogranicza się do śpiewania. Jest

Wideo na temat: vienio solowa plyta
 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.

 • Fryzjerka

  Kathi, pokaźnych rozmiarów fryzjerka, żyje marzeniami. Jej DDR już nie istnieje. Nie ma mężczyzny, domu z ogródkiem i pracy. Zostały mieszkanie w wielkiej płycie, rozwód i dorastająca córka. Mąż zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką, dziecko się jej wstydzi, a w banku nikt nie chce dać pożyczki. Na dodatek jest gruba. Bardzo gruba. I dlatego „nieestetyczna”. Tak przynajmniej sądzi szefowa salonu, w którym Kathi miała pracować. Jednak Kathi nie poddaje się tak łatwo! Jej recepta na...

 • Woodstock: 3 dni pokoju i muzyki

  Poruszający śpiew Janis Joplin, przeszywające dźwięki gitary Jimiego Hendrixa oraz zaangażowane teksty utworów Jefferson Airplane czy Canned Heat miały uczynić świat lepszym. Nawet jeśli to się nie udało, ich muzyka przemawia do kolejnego już pokolenia słuchaczy. Ona jest główną bohaterką filmu o festiwalu, który przeszedł do legendy. 4-dyskowe wydanie DVD zawiera zremasterowaną na nowo, 4-godzinną wersję reżyserską filmu oraz 2 godziny materiałów dodatkowych m. in. wyszukane w archiwach,...