• Informacje na temat:

  viggo mortensen aktor

Artykuły na temat: viggo mortensen aktor
 • Kirsten Dunst i Viggo Mortensen w thrillerze "Rozgrywka"

  Już 21 listopada na ekranach kin "Rozgrywka" - "klasyczny porywający thriller, pełen napięcia i erotyzmu" (Glamour) "z olśniewającą trójką aktorów u szczytu formy" (Variety).

 • Viggo Mortensen rzuca aktorstwo

  Viggo Mortenesena, czyli Aragorna z "Władcy Pierścieni" nie zobaczymy już na ekranach kin? Wszystko na to wskazuje, bo aktor myśli o porzuceniu swojej pracy.

 • Przemoc i Viggo Mortensen

  Viggo Mortensen ( "Hidalgo - ocean ognia" ) ponownie łączy swe siły ze studiem New Line Cinema, w którym powstały przeboje "Drużyna Pierścienia" , "Dwie Wieże" , "Powrót Króla" . Tym razem aktor negocjuje udział w filmie "A History of Violence", nad którym pracuje David Cronenberg ( "eXistenZ" , "Pająk" ).

 • Viggo Mortensen kontra była żona

  Viggo Mortensen (45 l.), gwiazdor trylogii "Władca Pierścieni", został pozwany do sądu przez swoją byłą żonę, amerykańską piosenkarkę Exene Cervenkę. Uznała ona, iż słynny aktor stanowczo za mało łoży obecnie na wychowanie ich dziecka, synka Henry'ego.

 • Viggo Mortensen: Kupiłem konia Aragorna

  Viggo Mortensen, grający Aragorna w filmowej ekranizacji trylogii Tolkiena "Władca pierścieni", w jednym z ostatnich wywiadów wyznał m.in., że kupił konia, którego dosiadał w filmie "Dwie Wieże" . "Wiele przeszliśmy razem" - uzasadnił swój zakup aktor. Mortensen opowiedział także o swym najnowszym filmie, "Hidalgo", w którym wciela się w autentyczną postać, słynnego jeźdźca Franka T. Hopkinsa.

 • Viggo Mortensen: Król przez przypadek

  Viggo Mortensen, który w filmowej adaptacji trylogii Tolkiena zagrał Aragorna, w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów powiedział, że nie spodziewał się, że kiedyś zostanie ogłoszony królem. Kiedy Peter Jackson w 1999 roku rozpoczynał pracę nad filmami "Drużyna Pierścienia" , "Dwie Wieże" , "Powrót Króla" , zupełnie inny aktor typowany był do roli Aragorna.

 • Viggo Mortensen: Konno przez pustynię

  Wielbiciele Viggo Mortensena, pamiętnego Aragorna z filmu "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , mogą podziwiać jego kolejną kreację w roli samotnego buntownika. Film "Hidalgo - Ocean Ognia" , który w piątek, 26 marca, wchodzi na ekrany polskich kin, to opowieść o przygodach Amerykanina, który wziął udział w najdłuższym wyścigu konnym na świecie przez Pustynię Arabską.

 • Viggo Mortensen woli Dziki Zachód od Watykanu

  Viggo Mortensen ( "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" ) prowadzi negocjacje w sprawie swego występu w filmie "Hidalgo", nad którym pracuje Joe Johnston, reżyser trzeciej części "Jurassic Park" , obrazu "Jurassic Park III" . Film powstanie dla wytwórni Walta Disney'a i ma trafić na ekrany kin latem 2003 roku. Tym samym aktor zrezygnował z roli w obrazie "Borgia" Neila Jordana.

 • Viggo Mortensen tęskni za Aragornem

  Viggo Mortensen wciąż wierzy, że Peter Jackson zaprosi go na plan swojej trylogii "Hobbit". Drogi tych dwóch panów skrzyżowały się na planie "Władcy Pierścieni", gdzie aktor wcielił się w rolę Aragorna.

 • Problemowa herbata Aragorna

  Viggo Mortensen przyznał, że jego ulubiona herbata niejednokrotnie wprawiła go w czasie podróży w kłopoty.

Wideo na temat: viggo mortensen aktor
 • Rozgrywka

  Ekranizacja powieści Patricii Highsmith. Bohaterami filmu "Rozgrywka" są charyzmatyczny i elegancki Chester MacFarland (Viggo Mortensen) oraz jego zjawiskowa i uwodzicielska żona Colette (Kirsten Dunst), którzy odbywają podróż po Europie. W jednym z ekskluzywnych hoteli zwracają na siebie uwagę przewodnika wycieczek, błyskotliwego Rydala (Oscar Isaac). Skuszony olśniewającą urodą Colette oraz bogactwem i wytwornością Chestera, Rydal bez wahania przyjmuje od amerykańskiej pary zaproszenie na...

 • Niebezpieczna metoda

  Opowieść o tym, jak skomplikowane relacje pomiędzy Carlem Jungiem a Sigmundem Freudem doprowadziły do powstania psychoanalizy. Zygmunt Freud i Carl Jung, dwaj wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki 18-letniej, pięknej Sabinie cierpiącej na ataki histerii. Pewnego dnia pacjentka przywieziona zostaje do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny...

 • W drodze

  Ekranizacja kultowej powieści Jacka Kerouaca "W drodze", o pokoleniu "beat generation". Sal Paradise, Dean Moriarty, Ed Dunkel i Marylou wyruszają w podróż po Ameryce. Przemierzają kraj od wschodniego do zachodniego wybrzeża, w tą i z powrotem. Żyją chwilą, kontestują system i rozpalają wyobraźnię oddając się hipnotyzującej, sensualnej, narkotycznej podróży.