• Informacje na temat:

  vince clarke

Artykuły na temat: vince clarke
 • "Ssss" liderów Depeche Mode

  Vince Clarke i Martin Gore ujawnili szczegóły wspólnie nagranego albumu.

 • Erasure powraca z nową płytą "The Violet Flame"

  Vince Clarke i Andy Bell zdradzili szczegóły dotyczące nowego albumu Erasure. "The Violet Flame" ukaże się 22 września.

 • Erasure w wersji country

  Popularny w latach 80. angielski duet Erasure na początku kwietnia wyda płytę "Union Street" zawierający znane utwory zespołu w wersji... country. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale Vince Clarke i Andy Bell tworzą taneczną, elektroniczną muzykę popową.

 • Depeche Mode: Spotkanie po 30 latach

  Martin L. Gore z Depeche Mode współpracuje z pierwszym liderem zespołu Vincem Clarkiem, który opuścił grupę jeszcze w 1981 roku.

 • Wheatus nagrali utwór z frontmanem Iron Maiden!

  Gdy członkom brytyjskiej formacji Wheatus, znanej z przeboju "Teenage Dirtbag", nie udało się nagrać utworu wspólnie z Robbiem Williamsem, prasę muzyczną obiegła informacja, że istnieją szanse na duet z Brucem Dickinsonem, frontmanem słynnej metalowej formacji Iron Maiden. Okazało się, że w tym przypadku wszystko przebiegło sprawnie i do współpracy doszło.

 • Największe przeboje Depeche Mode

  18 nagrań z przekroju całej kariery grupy Depeche Mode znajdą się na płycie "The Best Of Volume 1". Największe przeboje popularnego zespołu powinny pojawić się w sklepach w grudniu, przed świętami Bożego Narodzenia.

 • Adam Bomb: Premiera odnalezionego albumu

  "New York Times", album, pod którym podpisany jest niejaki Pink Gibson alias Adam Bomb, zostanie wydany po raz pierwszy dziesięć lat po jego nagraniu. Taśmy z kompozycjami przed laty skradziono. Na szczęście po latach odnalazły się. Należąca do gitarzysty i wokalisty wytwórnia Get Animal Records wyda album 4 czerwca.

 • Erasure: Wydawnictwa pełne przebojów

  20 października ukaże się album "HITS! The Very Best Of Erasure" oraz DVD "Hits! The Videos". Wydawnictwa zawierać będą najbardziej znane utwory czołowych przedstawicieli elektornicznej muzyki pop, brytyjskiego duetu Erasure, tworzonego przez Vince'a Clarke'a i Andy'ego Bella.

 • Pomysły Andy'ego Bella

  Andy Bell, wokalista legendarnej w latach 80. grupy Erasure, ujawnił niedawno, że swe 40. urodziny chce uczcić w dość szczególny sposób. Ma zamiar nagrać solowy album, na którym znalazłyby się same covery, czyli przeróbki nagrań z repertuaru innych wykonawców. Wcześniej jednak ukaże się nowy album Erasure.

 • Depeche Mode: Niespodzianki w Łodzi

  Brytyjski zespół Depeche Mode wystąpi w poniedziałek (24 lutego) w Łodzi w ramach światowej trasy "The Delta Machine Tour", promującej album "Delta Machine". Jako support zagra duńska grupa Choir Of Young Believers.

Wideo na temat: vince clarke
 • Terminator Genisys

  Akcja filmu rozgrywać się będzie na kilku płaszczyznach czasowych. Poznamy w nim przygody zarówno młodej Sary Connor (którą gra znana z "Gry o tron" Emilia Clarke), jak i jej dorosłego syna Johna (Jason Clarke).

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

 • Stażyści

  Komedia w reżyserii Shawna Levy ("Giganci ze stali", "Noc w muzeum", "Różowa pantera"). Dwaj zwolnieni z pracy panowie "po czterdziestce" zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn, Owen Wilson i Rose Byrne.