• Informacje na temat:

  vince vaughn producent

Artykuły na temat: vince vaughn producent
 • Drugi sezon "Detektywa" od 22 czerwca w HBO

  W poniedziałek, 22 czerwca - dzień po premierze amerykańskiej - w Polsce pojawi się drugi sezon serialu HBO "Detektyw". Tego dnia ruszają także nowe produkcje HBO "Gracze" (Ballers), a także "Świat w opałach" (The Brink). Wszystkie produkcje będą również od 22 czerwca dostępne w HBO GO.

 • Złośliwy Vince Vaughn

  W studiu New Line Cinema trwają prace nad komedią "Heckled", do której scenariusz stworzyli Jeremy Haft i Ed Gonzalez. W filmie w roli głównej wystąpi Vince Vaughn ( "Old School" , "Starsky i Hutch" ).

 • Tajemniczy Vince Vaughn

  Studio Universal pokonało rywali i zajmie się realizacją filmu "The Break Up", którego producentem i gwiazdą będzie Vince Vaughn ( "Old School" , "Starsky i Hutch" , "Zabawy z piłką" ). Autorami scenariusza opowieści są Jeremy Garelick i Jay Lavender ("Golden Tux").

 • "Wykapany ojciec": Jak spłodzić ponad 500 dzieci?

  7 lutego na ekrany polskich kin trafi film "Wykapany ojciec" z tytułową rolą Vince'a Vaughna. Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć fragment komedii Kena Scotta!

 • Vince Vaughn bratem Świętego Mikołaja

  Vince Vaughn ( "Polowanie na druhny" , "Zabawy z piłką" , "Starsky i Hutch" ) będzie gwiazdą komediowej produkcji "Fred Claus". W świątecznym filmie wytwórni Warner Bros. aktor wcieli się w brata Świętego Mikołaja.

 • Vaughn w kolejnej komedii

  Ron Howard wyreżyseruje komedię o niewierności z Vincem Vaughnem w głównej roli. Scenariusz napisze Allan Loeb, produkcja powinna ruszyć na wiosnę tego roku - czytamy w "Variety".

 • Amy Heckerling o domatorze

  Amy Heckerling ( "Clueless" , "Frajer" ) będzie reżyserką komedii "No Place Like Home". Film to opowieść o nowojorczyku, który na skutek zbiegu okoliczności zmuszony jest zamieszkać ze swoimi rodzicami. Główną rolę w filmie zagra Vince Vaughn ( "Cela" , "Teren prywatny" ).

 • Ben Stiller walczy o siłownię

  Ben Stiller ( "Genialny klan" ), Vince Vaughn ( "Cela" ) i Christine Taylor ( "Od wesela do wesela" ) wystąpią w komedii "Underdogs". Film opowie o meczu w "zbijanego", który zdecyduje o losie niewielkiej siłowni. Obraz nakręci uznany twórca reklam, Rawson Thurber.

 • Paul Giamatti Świętym Mikołajem

  Paul Giamatti ( "Bezdroża" "Człowiek ringu" ) dołączył do obsady komediowej produkcji "Fred Claus". Świąteczny film wytwórni Warner Bros. Pictures opowie o bracie Świętego Mikołaja - Fredzie, w którego wcieli się Vince Vaughn ( "Polowanie na druhny" , "Starsky i Hutch" ).

 • Rośnie obsada "Be Cool"

  Cedric the Entertainer ( "Barbershop" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ) i piosenkarka Christina Milian ( "American Pie" , "Torque" ) wystąpią w sensacyjnej komedii "Be Cool", do której zdjęcia rozpoczną się w lutym. Obraz będzie kontynuacją przeboju kasowego "Dorwać małego" z 1995 roku. Główną rolę w projekcie powtórzy John Travolta ( "Pulp Fiction" , "Sekcja 8." ).

Wideo na temat: vince vaughn producent
 • Straż sąsiedzka

  Mieszkańcom spokojnego Glenview grożą dwie rzeczy : niebezpieczeństwo z zewnątrz i czterech kolesiów, którzy postanawiają stawić im czoło. Poznajcie Straż Sąsiedzką czyli obywatelskiego Evana (Ben Stiller), zabawowego kochającego swoją rodzinę Boba (Vince Vaughn), udającego twardziela nieobliczalnego Franklina (Jonah Hill) i szukającego miłości rozwodnika Jamarcusa (Richard Ayoade). Glenview w stanie Ohio, Stany Zjednoczone, Ziemia. W tym pozornie spokojnym miejscu czyli na zamkniętym...

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

 • Stażyści

  Komedia w reżyserii Shawna Levy ("Giganci ze stali", "Noc w muzeum", "Różowa pantera"). Dwaj zwolnieni z pracy panowie "po czterdziestce" zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn, Owen Wilson i Rose Byrne.