• Informacje na temat:

  vincent cassel aktor

Artykuły na temat: vincent cassel aktor
 • Vincent Cassel i jego 21-letnia żona nie posiadają się ze szczęścia

  Niespodziewanie potoczyły się losy francuskiego aktora Vincenta Cassela (52 l.)...

 • "System": W służbie ZSRR

  Wyprodukowany przez Ridleya Scotta, a wyreżyserowany przez Daniela Espinosę thriller "System" trafi w piątek, 24 kwietnia, do polskich kin. Akcja toczy się na początku lat 50. w ZSRR. W obsadzie są m.in. Tom Hardy, Noomi Rapace, Gary Oldman, Vincent Cassel i Agnieszka Grochowska.

 • Monica Bellucci też się rozwodzi

  Włoska aktorka i modelka Monica Bellucci (48 l.) i francuski aktor Vincent Cassel (47 l.) po czternastu latach małżeństwa podjęli decyzję o separacji.

 • "System": Agnieszka Grochowska traci syna

  24 kwietnia na ekrany polskich kin trafi amerykański thriller "System", z Agnieszką Grochowską w obsadzie. Polska aktorka wcieliła się w postać kobiety, której syn zostaje zabity przez seryjnego mordercę

 • Monica Bellucci: Serce bije dla coraz młodszego faceta

  ..."Dobrze wyglądam, bo uprawiam dużo seksu" - zażartowała w jednym z wywiadów Monica Bellucci (54 l.). Od niedawna partnerem pięknej aktorki jest dużo młodszy od niej Nicolas.

 • Agnieszka Grochowska o hollywoodzkim debiucie

  "System", amerykański thriller osadzony w czasach sowieckiej Rosji, to nowy film z udziałem Agnieszki Grochowskiej. "Nikt nigdy nie stawiał mi tak dużych wymagań" - mówi o pracy na planie tej produkcji polska aktorka.

 • Belucci będzie miała córkę

  Monica Bellucci spodziewa się drugiej córki, jak ogłosił jeden z włoskich portali internetowych. Informację o ciąży włoskiej aktorki, uważanej za jedną z największy seks-bomb na świecie, podały media przed kilkoma tygodniami.

 • Vincent Cassel: Niestrawne grzechy

  Informowaliśmy niedawno, że w tytułowej roli w obrazie "Sin Eater", nad którym pracuje Brian Helgeland, miał wystąpić Vincent Cassel. Jednak, jak podali ostatnio producenci filmu, francuski aktor zrezygnował z występu w obrazie. Podobno powodem decyzji były "niemożliwe do pogodzenia różnice artystyczne" dzielące Cassela i Helgelanda.

 • Zmarł aktor Jean-Pierre Cassel

  Francuski aktor Jean-Pierre Cassel zmarł po długiej chorobie w czwartek (19 kwietnia) w wieku 74 lat - poinformował dzień później jego agent.

 • Vincent Cassel w "Sin Eater"

  Jak już informowaliśmy, Brian Helgeland ( "Obłędny rycerz" ) rozpoczął prace nad dreszczowcem "Sin Eater". Ostatnio poinformowano, że w tytułowej roli w filmie wystąpi francuski aktor Vincent Cassel ( "Dobermann" , "Braterstwo wilków , "Purpurowe rzeki" ).

Wideo na temat: vincent cassel aktor
 • Mów mi Vincent

  Zgorzkniały mężczyzna zostaje mentorem młodego chłopaka z sąsiedztwa.

 • Vincent chce nad morze

  Po śmierci matki Vincent (Florian David Fitz) zostaje oddany przez swojego ojca do specjalistycznego ośrodka. Zajęty swoją karierą rodzic nie ma czasu i ochoty zajmować się synem z zespołem Tourette'a. Choroba ta uniemożliwia chłopakowi normalne życie, a dla ojca jest źródłem kłopotów, których chce się pozbyć zostawiając syna w klinice. Tam Vincent zaprzyjaźnia się z cierpiącą na anoreksję Marie (Karoline Herfurth) oraz Alexa (Johannes Allmayer), który choruje na nerwicę natręctw. Pozornie...

 • System

  Wyprodukowana przez Ridleya Scotta ekranizacja, wydanej także w Polsce, bestsellerowej powieści "Ofiara 44" Toma Roba Smitha. Stalinowska Rosja. Lew Stiepanowicz Demidow (Tom Hardy) to młody funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego sprawnie pnący się po szczeblach kariery. Jest posłusznym sługą systemu, jednak pewnego dnia jego wiara w ideały Partii zostaje zachwiana. Przełożeni każą mu zatuszować sprawę okrutnego morderstwa czteroletniego chłopca. Gdy zaczynają ginąć kolejne...

Dyskusje na temat: vincent cassel aktor