• Informacje na temat:

  vincent perez

Artykuły na temat: vincent perez
 • Gorący romans prezydenta Francji (WIDEO!)

  Włoszka nazywana przez dziennikarzy "skandalistką w stylu Madonny" w przeszłości uwiodła m.in. Ericka Claptona, Micka Jaggera, Kevina Costnera, miliardera Donalda Trumpa oraz Vincenta Pereza... Cała Francja żyje romansem świeżo rozwiedzionego prezydenta. 18 października kancelaria prezydencka poinformowała, że 52-letni Nicolas Sarkozy i jego żona Cecilia rozwiedli się za obopólną zgodą po 11

 • Jacqueline Bisset: Bez męża i dzieci

  Czy lubię siebie dzisiaj? Akceptuję. Nie rozpaczam za utraconą młodością, bo to ocierałoby się o szaleństwo. W tym roku skończyłam 70 lat. Nie wydaje mi się, że jest to koniec świata. Wciąż mam plany i wiele rzeczy mnie zachwyca - wyznaje Jacqueline Bisset.

 • Penelope Cruz w remake'u "Fanfan Tulipan"

  Penelope Cruz ( "Vanilla Sky" , "Kapitan Corelli" , "Rącze konie" ) będzie gwiazdą nowej wersji słynnego filmu przygodowego z 1952 roku "Fanfan Tulipan". Hiszpańska aktorka wystąpi u boku Vincenta Pereza ( "Królowa potępionych" ).

 • Vincent Perez złym doktorem

  Diane Kruger ("Troja") i Vincent Perez ("Królowa Margot") wystąpią w thrillerze "Run for Her Life" o nielegalnej transplantacji organów ludzkich. Obok nich pojawią się też Sam Shepard i Rosanna Arquette.

 • Fanfan Tulipan na planie

  Penélope Cruz ( "Vanilla Sky" ) i Vincent Perez ( "Królowa potępionych" ) rozpoczęli prace na planie remake'u słynnego filmu "Fanfan Tulipan" z 1952 roku. Jak już informowaliśmy nową wersję filmu przygotowują Luc Besson ( "Joanna D'Arc" ) i Gerard Krawczyk ( "Taxi 2" ).

 • Fanfan Tulipan w Cannes

  Remake klasycznej opowieści "Fanfan Tulipan" z 1952 roku otworzy tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. W nowej wersji historii, w reżyserii Gérarda Krawczyka ( "Taxi 2" , "Wasabi: Hubert zawodowiec" ) role główne zagrali Vincent Perez ( "Królowa potępionych" ) i Penélope Cruz ( "Vanilla Sky" ).

 • Sophie Marceau w miłosnym trójkącie

  Sophie Marceau ( "Świat to za mało" ), Vincent Perez ( "Królowa potępionych" ) i Charles Berling ("Nelly i pan Arnaud"), stworzą miłosny trojkąt w filmie "Je reste". Produkcja rozpocznie się w styczniu 2003 roku, w Paryżu.

 • Zmarł reżyser Patrice Chereau

  Francuski reżyser filmowy, teatralny i operowy Patrice Chereau zmarł w poniedziałek, 7 października, wskutek długotrwałej choroby - poinformowało otoczenie artysty. Twórca słynnego historycznego fresku "Królowa Margot" miał 68 lat.

 • Robert Plant: Nic do stracenia

  Zapraszamy do obejrzenia teledysku do utworu "Angel Dance" w wykonaniu Roberta Planta. Nagranie zapowiada nowy album "Band Of Joy" (premiera 13 września).

 • Kruk powróci?

  Prawie rok temu informowaliśmy o rozpoczęciu prac nad czwartą częścią filmowej opowieści o Kruku. Po wielu miesiącach projekt nadal jest w przygotowaniu i według ostatnich doniesień, nastąpiły poważne zmiany wśród realizatorów obrazu.

Zdjęcia na temat: vincent perez
Wideo na temat: vincent perez
 • Mów mi Vincent

  Zgorzkniały mężczyzna zostaje mentorem młodego chłopaka z sąsiedztwa.

 • Vincent chce nad morze

  Po śmierci matki Vincent (Florian David Fitz) zostaje oddany przez swojego ojca do specjalistycznego ośrodka. Zajęty swoją karierą rodzic nie ma czasu i ochoty zajmować się synem z zespołem Tourette'a. Choroba ta uniemożliwia chłopakowi normalne życie, a dla ojca jest źródłem kłopotów, których chce się pozbyć zostawiając syna w klinice. Tam Vincent zaprzyjaźnia się z cierpiącą na anoreksję Marie (Karoline Herfurth) oraz Alexa (Johannes Allmayer), który choruje na nerwicę natręctw. Pozornie...

 • Mysi agenci

  Animowana komedia przygodowa, w której Stefan Malutki zmierzy się z najtrudniejszym zadaniem w karierze mysiego agenta i udowodni światu, że MYSZje niemożliwe są nie tylko dla orłów. Stefan Malutki staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącą myszkę i uczynić z niej gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki - odważnej mysiej mistrzyni salsy Loli.