• Informacje na temat:

  vincent z us5

Artykuły na temat: vincent z us5
 • US5 w czwórkę!

  Chris Watrin oficjalnie opuścił popularny boysband US5, mający wielu fanów (a głównie fanek) w naszym kraju. Powodem odejścia jest depresja wokalisty.

 • Boysband w niebie

  "Too Much Heaven" to nowy singel popularnego w Polsce boysbandu US5. W piosence gościnnie wystąpił członek zespołu Bee Gees, Robin Gibb. Teledysk do utworu, również z udziałem Gibba, możecie obejrzeć tylko w INTERIA.PL.

 • Do boysbandu z castingu

  Niedawno w popularnym boysbandzie US5 pojawił się nowy członek, którym został 20-letni Amerykanin Cayce Clayton. Magazyn "Bravo" przeprowadziło ekskluzywny wywiad z całą piątką chłopaków.

Wideo na temat: vincent z us5
 • Mów mi Vincent

  Zgorzkniały mężczyzna zostaje mentorem młodego chłopaka z sąsiedztwa.

 • Vincent chce nad morze

  Po śmierci matki Vincent (Florian David Fitz) zostaje oddany przez swojego ojca do specjalistycznego ośrodka. Zajęty swoją karierą rodzic nie ma czasu i ochoty zajmować się synem z zespołem Tourette'a. Choroba ta uniemożliwia chłopakowi normalne życie, a dla ojca jest źródłem kłopotów, których chce się pozbyć zostawiając syna w klinice. Tam Vincent zaprzyjaźnia się z cierpiącą na anoreksję Marie (Karoline Herfurth) oraz Alexa (Johannes Allmayer), który choruje na nerwicę natręctw. Pozornie...

 • Podaj mi dłoń

  Quentin i Antoine to 18-letni bliźniacy. Łączy ich subtelna lecz zarazem skomplikowana relacja. Bez wiedzy ojca wyruszają stopem z Francji do Hiszpanii na pogrzeb matki. Podróż obfitować będzie w kolejne kłótnie i pojednania. Nowe przeżycia na zawsze zmienią ich relację. Film nawiązuje do estetyki egzystencjalnych filmów drogi lat 70-ych. Odznacza się odejściem od akcji toczącej się wokół spektakularnych wydarzeń na rzecz podróży samej w sobie. Duże znaczenie odgrywają tutaj wysmakowane...