• Informacje na temat:

  vinnie jones

Artykuły na temat: vinnie jones
 • Vinnie Jones w "Godzinach szczytu 3"

  Vinnie Jones ( "Przekręt" , "X-Men 3") wystąpi w trzeciej części przebojowej komedii sensacyjnej "Godziny szczytu" . Na planie po raz trzeci spotkają się bohaterowie poprzednich odcinków: Jackie Chan i Chris Tucker.

 • Vinnie Jones u boku Ala Pacino

  Vinnie Jones ("Porachunki", "60 sekund" , "Przekręt" , "Swordfish" ) zagra najprawdopodobniej u boku Ala Pacino w thrillerze "Whispers". Producenci obrazu chcieliby, żeby angielski aktor wcielił się w postać seryjnego zabójcy męskich prostytutek.

 • Vinnie Jones: Rosyjska przygoda

  Były piłkarz, aktor, supertwardziel Vinnie Jones podjął trudne wyzwanie - pojechał do Rosji!

 • Vinnie Jones choruje na raka

  Były piłkarz reprezentacji Walii, a od wielu lat aktor Vinnie Jones oraz jego żona Tanya chorują na raka skóry - poinformowały brytyjskie media.

 • Beckham w remake'u kultowego filmu?

  Były piłkarz Vinnie Jones ("Nocny pociąg z mięsem ") planuje remake słynnego filmu "Ucieczka do zwycięstwa" z 1981 roku, starając się nakłonić do występu w produkcji Davida Beckhama - informuje "The Sun".

 • Michael Madsen ( "Wściekłe psy" ), Vinnie Jones ( "Ona to on" ) i Richard Chamberlain ( "Ptaki ciernistych krzewów" ) wystąpią razem w filmie "Strenght and Honor" opowiadającym o świecie boksu.

 • Filmowe plany Kylie Minogue

  Kylie Minogue, australijska wokalistka pop, w końcu doczeka się roli w wysokobudżetowym filmie. Seksowna piosenkarka zagra wspólnie z Vinnie Jonesem w obrazie "Guns, Money And Home Cooking". Wkrótce potem pojawi się w produkcji zatytułowanej "The Snow Queen".

 • Ronan Keating zagra w filmie

  Ronan Keating przygotowuje się do aktorskiego debiutu. W filmie "Guns, Money And Home Cooking" były wokalista grupy Boyzone wcieli się w postać uzbrojonego włamywacza.

 • Iain Glen kolejnym kandydatem do roli Jamesa Bonda

  Szkocki aktor Iain Glen, bohater takich filmów jak "Lara Croft: Tomb Raider" , "Goryle we mgle", "Ferdydurke", jest kolejnym kandydatem do roli Jamesa Bonda. Czy 40-letni aktor zagra agenta 007, nie wiadomo. Sam zainteresowany wyraża się o całej sprawie dosyć enigmatycznie, choć krążą pogłoski, iż obecnie jest on faworytem.

 • Gary Oldman w reklamówce

  Gary Oldman ("Leon zawodowiec", "Piąty element", "Hannibal") pojawi się w reklamówce telefonu komórkowego. Jak podały brytyjskie media - aktor został "nową twarzą" znanej angielskiej sieci telefonicznej One 2 One . 23 kwietnia w Hollywood, aktor zaczyna zdjęcia do reklamówki. Jest to debiut Oldmana, jeśli chodzi o występy w reklamach telewizyjnych.

Zdjęcia na temat: vinnie jones
Wideo na temat: vinnie jones
 • Litewski przekręt

  Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.

 • Sunset Limited

  "The Sunset Limited" to odważna i bezkompromisowa ekranizacja dramatu Cormaca McCarthy'ego - wybitnego amerykańskiego pisarza, który od lat typowany jest jako kandydat do literackiej Nagrody Nobla. Film, w którym wystąpili Tommy Lee Jones i Samuel L. Jackson, debiutuje na DVD już 20 kwietnia! Głęboko religijny były oszust, który w swoim życiu z niejednego już jadł pieca (w tej roli doskonały Samuel L. Jackson) ratuje przed śmiercią profesora (Tommy Lee Jones), kiedy ten usiłuje popełnić...

 • Kod nieśmiertelności

  Kapitan Colter Stevens, żołnierz z wzorowym przebiegiem służby, budzi się pewnego dnia w ciele nieznanego sobie człowieka, jadąc chicagowską kolejką podmiejską. Po jakimś czasie odkrywa, iż jest to część misji mającej na celu odkrycie tożsamości terrorysty, który... już dokonał zamachu. Okazuje się, że Stevens jest częścią rządowego eksperymentu nazwanego "Source Code", czyli programu, który umożliwia przeniesienie się w czasie i przejęcie czyjejś osobowości na osiem ostatnich minut życia...