• Informacje na temat:

  vinnie jones aktor

Artykuły na temat: vinnie jones aktor
 • Vinnie Jones u boku Ala Pacino

  Vinnie Jones ("Porachunki", "60 sekund" , "Przekręt" , "Swordfish" ) zagra najprawdopodobniej u boku Ala Pacino w thrillerze "Whispers". Producenci obrazu chcieliby, żeby angielski aktor wcielił się w postać seryjnego zabójcy męskich prostytutek.

 • Vinnie Jones: Rosyjska przygoda

  Były piłkarz, aktor, supertwardziel Vinnie Jones podjął trudne wyzwanie - pojechał do Rosji!

 • Vinnie Jones choruje na raka

  Były piłkarz reprezentacji Walii, a od wielu lat aktor Vinnie Jones oraz jego żona Tanya chorują na raka skóry - poinformowały brytyjskie media.

 • Gary Oldman w reklamówce

  Gary Oldman ("Leon zawodowiec", "Piąty element", "Hannibal") pojawi się w reklamówce telefonu komórkowego. Jak podały brytyjskie media - aktor został "nową twarzą" znanej angielskiej sieci telefonicznej One 2 One . 23 kwietnia w Hollywood, aktor zaczyna zdjęcia do reklamówki. Jest to debiut Oldmana, jeśli chodzi o występy w reklamach telewizyjnych.

 • Iain Glen kolejnym kandydatem do roli Jamesa Bonda

  Szkocki aktor Iain Glen, bohater takich filmów jak "Lara Croft: Tomb Raider" , "Goryle we mgle", "Ferdydurke", jest kolejnym kandydatem do roli Jamesa Bonda. Czy 40-letni aktor zagra agenta 007, nie wiadomo. Sam zainteresowany wyraża się o całej sprawie dosyć enigmatycznie, choć krążą pogłoski, iż obecnie jest on faworytem.

 • Nominacje do Empire Awards 2001

  Brytyjski magazyn "Empire" ogłosił nominacje do swoich corocznych nagród. Najlepszych artystów i najciekawsze tytuły ubiegłego roku czytelnicy pisma wybrali, głosując w dziewięciu kategoriach. Po cztery nominacje uzyskały filmy: "Gladiator" i "Billy Elliot". W trzech kategoriach wyróżniono "Przekręt". Nie obyło się jednak bez niespodzianek.

 • Beckham w remake'u kultowego filmu?

  Były piłkarz Vinnie Jones ("Nocny pociąg z mięsem ") planuje remake słynnego filmu "Ucieczka do zwycięstwa" z 1981 roku, starając się nakłonić do występu w produkcji Davida Beckhama - informuje "The Sun".

 • Adam Sandler w więzieniu

  Być może już niedługo kolejny raz trafi na ekran opowieść o byłym sportowcu, który trafia do więzienia i tam organizuje mecz ze strażnikami. Historia, którą wymyślił Tracy Keenan Wynn, została już sfilmowana w 1974 roku przez Roberta Aldricha jako "Najdłuższy jard" i przypomniana w 2001 roku w obrazie "Mecz ostatniej szansy" . Teraz przyszedł czas na wersję komediową, której producentem ma zostać Adam Sandler ( "Mały Nicki" , "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" ).

 • Westlife: Pięciu muszkieterów

  Członkowie irlandzkiej grupy Westlife postanowili pokazać swoim fanom zupełnie nowe, bardziej męskie oblicze. Dlatego też na potrzeby swojego najnowszego teledysku postanowili się wcielić w postaci muszkieterów z powieści Aleksandra Dumas. Jedynym odstępstwem od oryginału jest to, że zamiast trzech walecznych bohaterów, jest w sumie pięciu.

 • Brad Pitt w roli Michaela Caine'a

  W Hollwyood rozpoczęły się przygotownia do realizacji kolejnego remake'u. Tym razem postanowiono zrealizować nową wersję filmu z 1966 roku, "Alfie" , w którym tytułową rolę kreował Michael Caine. W postać głównego bohatera ma wcielić się Brad Pitt ( "Przekręt" , "Zawód: Szpieg" , "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ).