• Informacje na temat:

  vinnie jones aktor

Artykuły na temat: vinnie jones aktor
 • Vinnie Jones u boku Ala Pacino

  Vinnie Jones ("Porachunki", "60 sekund" , "Przekręt" , "Swordfish" ) zagra najprawdopodobniej u boku Ala Pacino w thrillerze "Whispers". Producenci obrazu chcieliby, żeby angielski aktor wcielił się w postać seryjnego zabójcy męskich prostytutek.

 • Vinnie Jones: Rosyjska przygoda

  Były piłkarz, aktor, supertwardziel Vinnie Jones podjął trudne wyzwanie - pojechał do Rosji!

 • Vinnie Jones choruje na raka

  Były piłkarz reprezentacji Walii, a od wielu lat aktor Vinnie Jones oraz jego żona Tanya chorują na raka skóry - poinformowały brytyjskie media.

 • Gary Oldman w reklamówce

  Gary Oldman ("Leon zawodowiec", "Piąty element", "Hannibal") pojawi się w reklamówce telefonu komórkowego. Jak podały brytyjskie media - aktor został "nową twarzą" znanej angielskiej sieci telefonicznej One 2 One . 23 kwietnia w Hollywood, aktor zaczyna zdjęcia do reklamówki. Jest to debiut Oldmana, jeśli chodzi o występy w reklamach telewizyjnych.

 • Iain Glen kolejnym kandydatem do roli Jamesa Bonda

  Szkocki aktor Iain Glen, bohater takich filmów jak "Lara Croft: Tomb Raider" , "Goryle we mgle", "Ferdydurke", jest kolejnym kandydatem do roli Jamesa Bonda. Czy 40-letni aktor zagra agenta 007, nie wiadomo. Sam zainteresowany wyraża się o całej sprawie dosyć enigmatycznie, choć krążą pogłoski, iż obecnie jest on faworytem.

 • Nominacje do Empire Awards 2001

  Brytyjski magazyn "Empire" ogłosił nominacje do swoich corocznych nagród. Najlepszych artystów i najciekawsze tytuły ubiegłego roku czytelnicy pisma wybrali, głosując w dziewięciu kategoriach. Po cztery nominacje uzyskały filmy: "Gladiator" i "Billy Elliot". W trzech kategoriach wyróżniono "Przekręt". Nie obyło się jednak bez niespodzianek.

 • Beckham w remake'u kultowego filmu?

  Były piłkarz Vinnie Jones ("Nocny pociąg z mięsem ") planuje remake słynnego filmu "Ucieczka do zwycięstwa" z 1981 roku, starając się nakłonić do występu w produkcji Davida Beckhama - informuje "The Sun".

 • Adam Sandler w więzieniu

  Być może już niedługo kolejny raz trafi na ekran opowieść o byłym sportowcu, który trafia do więzienia i tam organizuje mecz ze strażnikami. Historia, którą wymyślił Tracy Keenan Wynn, została już sfilmowana w 1974 roku przez Roberta Aldricha jako "Najdłuższy jard" i przypomniana w 2001 roku w obrazie "Mecz ostatniej szansy" . Teraz przyszedł czas na wersję komediową, której producentem ma zostać Adam Sandler ( "Mały Nicki" , "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" ).

 • Westlife: Pięciu muszkieterów

  Członkowie irlandzkiej grupy Westlife postanowili pokazać swoim fanom zupełnie nowe, bardziej męskie oblicze. Dlatego też na potrzeby swojego najnowszego teledysku postanowili się wcielić w postaci muszkieterów z powieści Aleksandra Dumas. Jedynym odstępstwem od oryginału jest to, że zamiast trzech walecznych bohaterów, jest w sumie pięciu.

 • Brad Pitt w roli Michaela Caine'a

  W Hollwyood rozpoczęły się przygotownia do realizacji kolejnego remake'u. Tym razem postanowiono zrealizować nową wersję filmu z 1966 roku, "Alfie" , w którym tytułową rolę kreował Michael Caine. W postać głównego bohatera ma wcielić się Brad Pitt ( "Przekręt" , "Zawód: Szpieg" , "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ).

Wideo na temat: vinnie jones aktor
 • Litewski przekręt

  Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.

 • Sunset Limited

  "The Sunset Limited" to odważna i bezkompromisowa ekranizacja dramatu Cormaca McCarthy'ego - wybitnego amerykańskiego pisarza, który od lat typowany jest jako kandydat do literackiej Nagrody Nobla. Film, w którym wystąpili Tommy Lee Jones i Samuel L. Jackson, debiutuje na DVD już 20 kwietnia! Głęboko religijny były oszust, który w swoim życiu z niejednego już jadł pieca (w tej roli doskonały Samuel L. Jackson) ratuje przed śmiercią profesora (Tommy Lee Jones), kiedy ten usiłuje popełnić...

 • Kod nieśmiertelności

  Kapitan Colter Stevens, żołnierz z wzorowym przebiegiem służby, budzi się pewnego dnia w ciele nieznanego sobie człowieka, jadąc chicagowską kolejką podmiejską. Po jakimś czasie odkrywa, iż jest to część misji mającej na celu odkrycie tożsamości terrorysty, który... już dokonał zamachu. Okazuje się, że Stevens jest częścią rządowego eksperymentu nazwanego "Source Code", czyli programu, który umożliwia przeniesienie się w czasie i przejęcie czyjejś osobowości na osiem ostatnich minut życia...