• Informacje na temat:

  vinnie jones zdjęcia

Artykuły na temat: vinnie jones zdjęcia
 • Vinnie Jones w "Godzinach szczytu 3"

  Vinnie Jones ( "Przekręt" , "X-Men 3") wystąpi w trzeciej części przebojowej komedii sensacyjnej "Godziny szczytu" . Na planie po raz trzeci spotkają się bohaterowie poprzednich odcinków: Jackie Chan i Chris Tucker.

 • Michael Madsen ( "Wściekłe psy" ), Vinnie Jones ( "Ona to on" ) i Richard Chamberlain ( "Ptaki ciernistych krzewów" ) wystąpią razem w filmie "Strenght and Honor" opowiadającym o świecie boksu.

 • Gary Oldman w reklamówce

  Gary Oldman ("Leon zawodowiec", "Piąty element", "Hannibal") pojawi się w reklamówce telefonu komórkowego. Jak podały brytyjskie media - aktor został "nową twarzą" znanej angielskiej sieci telefonicznej One 2 One . 23 kwietnia w Hollywood, aktor zaczyna zdjęcia do reklamówki. Jest to debiut Oldmana, jeśli chodzi o występy w reklamach telewizyjnych.

 • Nick Stahl jako Anioł w "X-Men 3"

  Nick Stahl ( "Sin City - Miasto grzechu" , "Terminator 3: Bunt maszyn" ") jest najpoważniejszym kandydatem do roli Anioła w trzeciej części przeboju "X-MEN" . Nad trzecią historią o mutantach pracuje Brett Ratner ( "Czerwony smok" , "Po zachodzie słońca" ).

 • Nowe projekty Guy'a Ritchiego

  Brytyjski reżyser Guy Ritchie, od niedawna mąż gwiazdy muzyki pop Madonny, pracuje obecnie nad dwoma nowymi filmami. Pierwszy ma być epicką opowieścią wojenną o jego dziadku, który zdobył Krzyż Zasługi w pierwszej wojnie światowej. Drugi natomiast to komedia kryminalna - podobno Ritchie chce, by to w niej zagrała Madonna.

 • Brett Ratner i X-MENI

  Studia 20th Century Fox i Marvel Entertainment zaangażowały Bretta Ratnera ( "Czerwony smok" , "Po zachodzie słońca" ), by wyreżyserował film "X-Men 3". Kilka dni temu z realizacji wycofał się Matthew Vaughn ( "Layer Cake" ). Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w sierpniu.

Wideo na temat: vinnie jones zdjęcia
 • Kod nieśmiertelności

  Kapitan Colter Stevens, żołnierz z wzorowym przebiegiem służby, budzi się pewnego dnia w ciele nieznanego sobie człowieka, jadąc chicagowską kolejką podmiejską. Po jakimś czasie odkrywa, iż jest to część misji mającej na celu odkrycie tożsamości terrorysty, który... już dokonał zamachu. Okazuje się, że Stevens jest częścią rządowego eksperymentu nazwanego "Source Code", czyli programu, który umożliwia przeniesienie się w czasie i przejęcie czyjejś osobowości na osiem ostatnich minut życia...

 • Sunset Limited

  "The Sunset Limited" to odważna i bezkompromisowa ekranizacja dramatu Cormaca McCarthy'ego - wybitnego amerykańskiego pisarza, który od lat typowany jest jako kandydat do literackiej Nagrody Nobla. Film, w którym wystąpili Tommy Lee Jones i Samuel L. Jackson, debiutuje na DVD już 20 kwietnia! Głęboko religijny były oszust, który w swoim życiu z niejednego już jadł pieca (w tej roli doskonały Samuel L. Jackson) ratuje przed śmiercią profesora (Tommy Lee Jones), kiedy ten usiłuje popełnić...

 • Litewski przekręt

  Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.