• Informacje na temat:

  violetta kołakowska

Artykuły na temat: violetta kołakowska
 • "Na Wspólnej": Violetta Kołakowska trafiła na Wspólną!

  ...40-letnia Violetta Kołakowska, niezapomniana Olga Rojewska z "Kryminalnych" czy doktor Beata Rentgen z "Daleko od noszy", dostała nową rolę w telenoweli "Na Wspólnej". Widzowie poznają ją jako Kamilę Małecką, jedną z najbogatszych kobiet w Polsce.

 • Koniec urlopu macierzyńskiego

  Zniknęła z telewizji, by poświęcić się wychowywaniu córki. Teraz, gdy Lenka ma już cztery lata, Violetta Kołakowska wraca do pracy. Na początek wystąpi gościnnie w serialu "Na dobre i na złe".

 • Viola Kołakowska jednak zakochana!

  Przeszło rok temu, po jedenastu latach związku, Violetta Kołakowska (41 l.) niespodziewanie rozstała się z aktorem Tomaszem Karolakiem (47 l.), ojcem dwojga jej dzieci. Kilka miesięcy później on(...), albo nie komentowała sprawy. Aż w dniu swych 41. urodzin Kołakowska wyznała, że w jej życiu od roku jest nowy mężczyzna. Napisała kilka słów na Instagramie, ale jakże wymownych! Skierowała je do tego...

 • Ukochana Karolaka w "rodzince.pl"

  W jednym z odcinków nowej serii "rodzinki.pl" zobaczymy Violę Kołakowską, aktorkę i modelkę, która od lat regularnie pojawia się w serialach w gościnnych epizodach, a prywatnie partnerkę Tomasza Karolaka, czyli Ludwika Boskiego.

 • Viola Kołakowska o blogerkach: reklamowa prostytucja!

  Viola Kołakowska (38 l.) parodiuje w sieci polskie szafiarki. Jak mówi, robi to z niezgody na głupotę. "Ktoś płaci im za nic. Dla mnie jest to reklamowa prostytucja" - uważa Violetta.

 • Kryminalni w Krakowie

  Ekipa "Kryminalnych" zakończyła w połowie października zdjęcia w Krakowie. Filmowcy zawitali m.in. do Sukiennic i kościoła Mariackiego. Trafili nawet na słynną wieżę kościoła, by nakręcić scenę odgrywania hejnału.

 • Viola Kołakowska na randce z młodym barmanem? Tygodnik opublikował zdjęcie

  Pierwszy raz paparazzi natknęli się na nich kilka tygodni temu. Dziś okazuje się, że to nie był przypadek. Violetta Kołakowska (40 l.) inwestuje uczucia w nową relację.

 • Premiera "Śniadania do łóżka"

  "Śniadanie do łóżka" to kolejna, po "Miłości na wybiegu", komedia romantyczna, która wyszła spod ręki Krzysztofa Langa. Podczas premiery filmu, która miała miejsce w środę, 3 listopada, w warszawskiej Kinotece, reżyser wyjaśniał, dlaczego znów sięgnął po ten gatunek.

 • Viola Kołakowska rozstała się z młodziutkim barmanem. Wróci do Karolaka?

  Viola Kołakowska (41 l.), matka dzieci Tomka Karolaka (47 l.), zakończyła swój związek z niespełna 30-letnim barmanem, przez znajomych nazywanym Liskiem, z którym spotykała się po rozstaniu z aktorem. Czy rodzice Lenki i Leona dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

Zdjęcia na temat: violetta kołakowska
Wideo na temat: violetta kołakowska
 • Viola Kołakowska parodiuje blogerki

  Viola Kołakowska parodiuje w sieci polskie szafiarki. Jak mówi, robi to z niezgody na głupotę. "Ktoś płaci tym dziewczynom za nic. Dla mnie jest to reklamowa prostytucja" - uważa Violetta.

Dyskusje na temat: violetta kołakowska