• Informacje na temat:

  violetta villas 2007

Artykuły na temat: violetta villas 2007
 • Violetta Villas: sprawa opiekunki piosenkarki wraca na wokandę

  Za miesiąc w Sądzie Rejonowym w Kłodzku ma pojawić się Michał Wiśniewski. Otrzymał wezwanie, by zeznawać w sprawie karnej przeciwko opiekunce Violetty Villas.

 • Violetta Villas znów wraca na scenę!

  Po dłuższej przerwie spotkanie z szeroką publicznością planuje Violetta Villas. 71-letnia diwa wystąpi na specjalnym koncercie w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

 • Wstrząsające słowa Michała Wiśniewskiego o Violetcie Villas. Alkoholizm i "jeszcze brak zębów"

  Po śmierci Violetty Villas (†73 l.) na jaw wyszło, w jak tragicznych warunkach żyła przez ostatnie lata. Teraz Michał Wiśniewski (46 l.) wspomina, jak starał się pomóc gwieździe. Przy okazji zdradza kolejne wstrząsające szczegóły. Okazuje się, że diwa nie miała zębów i zmagała się z alkoholizmem.

 • Syn Villas nie odpuści opiekunce

  "Zrobię wszystko, żeby Elżbieta Budzyńska odpowiedziała za to, co robiła z moją matką przez kilkanaście lat" - odgraża się syn Violetty Villas, Krzysztof Gospodarek.

 • Anna Mucha chce wygryźć Joannę L. i zagrać Violettę Villas!

  Anna Mucha (35 l.) ma już dosyć łatki celebrytki. Jako "wykształcona" aktorka - w latach 2007-2008 uczęszczała na zajęcia z aktorstwa do nowojorskiej szkoły Lee Strasberga - postanowiła zawalczyć o rolę Violetty Villas!

 • Violetta, Ula, Basia, a teraz Tatiana?

  O wydanym właśnie albumie Tatiany Okupnik zrobiło się głośno głównie z tego powodu, że piosenkarka zdecydowała się nagrać i wydać płytę w Wielkiej Brytanii, a jej singel zaprezentowała stacja BBC. Była wokalistka Blue Cafe nie jest zresztą pierwsza polską artystką, która rzuca się na głębokie wody zachodnich rynków fonograficznych.

 • Violetta Villas

  Traviata”, habanerę z op. „Carmen”, „Granadę” oraz „O sole mio”). Śpiewała w duecie m.in. z Frankiem Sinatrą, Paulem Anką oraz Earthą Kitt. W 2007 roku Violetta Villas obchodziła 45-lecie działalności(...)Urodziła się w Belgii, gdzie została ochrzczona imionami Violetta Eliza, ojciec zarejestrował ją jednak jako Czesławę. Pseudonim artystyczny Villas przyjęła za namową wybitnego polskiego kompozytora...

 • Śpiewała u Rubika, teraz szykuje solowy projekt

  Laureatka "Szansy na sukces", była solistka w zespole Piotra Rubika Małgorzata Markiewicz jeszcze w tym roku ma zadebiutować solową płytą.

 • Testament Violetty Villas

  Według najnowszych informacji, Violetta Villas prawdopodobnie nie zostawiła testamentu.

 • DeStar: To ich wybrały Wilki!

  - Entuzjastycznie wyjęliśmy szampana z lodówki no i z radością go odpaliliśmy - tak zespół DeStar uczcił wygraną w konkursie "Wyśpiewaj Wilki!" . Ich interpretacja utworu "Cień w dolinie mgieł" najbardziej przypadła do gustu muzykom Wilków.