• Informacje na temat:

  violetta villas i michał

Artykuły na temat: violetta villas i michał
 • Wstrząsające słowa Michała Wiśniewskiego o Violetcie Villas. Alkoholizm i "jeszcze brak zębów"

  Po śmierci Violetty Villas (†73 l.) na jaw wyszło, w jak tragicznych warunkach żyła przez ostatnie lata. Teraz Michał Wiśniewski (46 l.) wspomina, jak starał się pomóc gwieździe. Przy okazji zdradza kolejne wstrząsające szczegóły. Okazuje się, że diwa nie miała zębów i zmagała się z alkoholizmem.

 • Violetta Villas (67 lat) opuszcza rodzinny Lewin Kłodzki na Dolnym Śląsku. Ekscentryczna piosenkarka przeprowadza się pod Warszawę. W Lewinie nie mogą się doczekać wyprowadzki pani Violetty. Piosenkarka miała być atrakcją turystyczną Lewina. Niestety, stała się jego zmorą.

 • Violetta Villas: sprawa opiekunki piosenkarki wraca na wokandę

  Za miesiąc w Sądzie Rejonowym w Kłodzku ma pojawić się Michał Wiśniewski. Otrzymał wezwanie, by zeznawać w sprawie karnej przeciwko opiekunce Violetty Villas.

 • Napiszą przebój dla Villas

  Powracająca na scenę Violetta Villas pragnie śpiewać nowe piosenki. Na jej apel odpowiedzieli Jacek Cygan i Ryszard Rynkowski.

 • Szczęśliwa Violetta Villas

  Artystka "po przejściach" wyraża swoją wdzięczność Michałowi Wiśniewskiemu (35 l.) za zaproszenie na Wigilię.

 • Villas i Wiśniewski w duecie!

  Gwiazda polskiej estrady Violetta Villas oraz Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, nagrywają razem płytę. Niesamowity duet zaśpiewa wspólnie pięć, specjalnie dla nich skomponowanych, tang argentyńskich.

 • Violetta Villas wraca do formy?

  Nareszcie udało się nawiązać kontakt z 71-letnią Violettą Villas , która przez kilka miesięcy nie pokazywała się światu.

 • "Zdążyłem z nią zaśpiewać"

  Michał Wiśniewski w emocjonalnym wpisie na Facebooku oddał hołd zmarłej w poniedziałek (5 grudnia) Violetcie Villas.

 • Górniak odmówiła Villas?

  Violetta Villas kilka dni temu nalegała na rozmowę z Dariuszem Krupą, mężem i menedżerem piosenkarki Edyty Górniak. Chciała, aby Krupa skomponował jej kilka utworów, a Edyta zaśpiewała z nią w duecie. "Denerwował się, bo dziennikarze uprzedzili go, że Villas będzie chciała przeprowadzić z nim poważną rozmowę. Domyślał się, czego miałaby dotyczyć. Violetta od pewnego czasu sygnalizuje, że bardzo...

 • Violetta Villas, która powoli powraca do aktywnego życia artystycznego, odniosła się do pogłosek na temat planowanego duetu z Edytą Górniak.

Zdjęcia na temat: violetta villas i michał
Wideo na temat: violetta villas i michał
 • Synowa Violetty Villas: Teściowa była osobą chorą i powinna być leczona!

  Majątek Viollety Villas trafi do jej syna, Krzysztofa Gospodarka. O sądowej rozprawie i jej werdykcie w „Dzień Dobry TVN” dyskutowali pełnomocnik Krzysztofa Gospodarka mec. Michał Błeszyński oraz synowa Violetty Villas, Małgorzata Gospodarek. "Postępowanie sądowe jest dwuinstancyjne, sąd pierwszej instancji podważył testament, a sąd apelacyjny oddalił apelację. Argumenty były na tyle silne, że

 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Violette

  Filmowy portret francuskiej pisarki Violette Leduc - od momentu gdy zachęcona przez męża zaczyna pisać, poprzez lata naznaczone brakiem sukcesu i chorobą, aż do wydania kultowego "Bękarta" (1964 r.). Przyjaźń z Simone de Beauvoir, jednej z pionierek współczesnego feminizmu i autorki słynnej "Drugiej płci" (1949 r.) stanie się najważniejszą relacją w życiu Leduc. Silna więź między kobietami, pełna skrajnych emocji i zwrotów będzie mieć największy wpływ na jej twórczość oraz życie osobiste....