• Informacje na temat:

  violetta villas oraz syn krzysztof gospodarek

Artykuły na temat: violetta villas oraz syn krzysztof gospodarek
 • Violetta Villas: sprawa opiekunki piosenkarki wraca na wokandę

  Za miesiąc w Sądzie Rejonowym w Kłodzku ma pojawić się Michał Wiśniewski. Otrzymał wezwanie, by zeznawać w sprawie karnej przeciwko opiekunce Violetty Villas.

 • "Straciliśmy złudzenia" - wstrząsające wyznania syna sławnej piosenkarki.

 • Krzysztof Gospodarek załamany. To nie koniec awantury o dom Violetty Villas

  Wydawało się, że prawie pięć lat po śmierci Violetty Villas (†73 l.) epopeja związana z jej domem w Lewinie Kłodzkim dobiegnie końca. W końcu przecież sąd orzekł, że dom należy do syna kobiety, Krzysztofa Gospodarka (60 l.). Niby sprawa prosta, a jednak… Mężczyzna ma już powoli dość. Pod posiadłość artystki powróciła jej była opiekunka.

 • Dlaczego zmarła Violetta Villas?

  Nie ma jednoznacznej przyczyny zgonu Violetty Villas. Można mówić o zespole przyczyn, które doprowadziły do jej śmierci - wynika z pełnego raportu z sekcji zwłok artystki. Villas zmarła pod koniec 2011 roku.

 • Violetta Villas: W jej domu znaleziono kastet!

  Dom zmarłej w 2011 roku Violetty Villas (†73 l.) kryje jeszcze wiele tajemnic. Przekonał się o tym syn diwy, Krzysztof Gospodarek (60 l.), który odzyskał posiadłość swojej matki z rąk opiekunki, Elżbiety B., która się nią zajmowała.

 • Rozpoczął się proces opiekunki Violetty Villas

  Proces Elżbiety B., opiekunki Violetty Villas, rozpoczął się we wtorek (23 października) w Sądzie Rejonowym w Kłodzku (Dolnośląskie). Opiekunka jest oskarżona o znęcania się psychiczne nad artystką od stycznia 2009 r. do grudnia 2011 r. Grozi jej 5 lat więzienia.

 • Violetta Villas pozostawiła po sobie sekretny pamiętnik! Jej tajne zapiski zostaną upublicznione?

  Kto by przypuszczał, że w stercie śmieci Krzysztof Gospodarek (58 l.) natrafi na coś tak wyjątkowego? Znalazł on pamiętnik Violetty Villas (†73 l), który zawiera zapiski z czasów, kiedy robiła ona karierę w USA.

 • Opiekunka Violetty Villas koczuje w namiocie pod domem gwiazdy!

  Batalia o majątek po słynnej artystce nie ma końca! Syn Villas i jej opiekunka wciąż nie dają za wygraną. Przypomnijmy, że Violetta Villas zapisała posiadłość w Lewinie Kłodzkim swojej opiekunce, ale syn Krzysztof Gospodarek podważył testament, udowadniając, że w chwili jego sporządzania matka nie była w pełni świadoma swoich czynów. Sąd Okręgowy w Świdnicy uznał jednak, że po wyjściu na wolność...

 • Dom Violetty Villas w opłakanym stanie! "Katastrofa"

  Krzysztof Gospodarek decyzją sądu w Świdnicy odzyskał dom po swojej matce w Lewinie Kłodzkim. Niestety, przez lata, gdy mieszkała w nim opiekunka Elżbieta B., popadł on w ruinę.

 • Syn Violetty Villas zgłosił sprawę do sądu. Tego już za wiele!

  W słupskim teatrze wystawiono spektakl o Violetcie Villas (†63). Syn artystki zgłosił sprawę do sądu.

Wideo na temat: violetta villas oraz syn krzysztof gospodarek
 • Synowa Violetty Villas: Teściowa była osobą chorą i powinna być leczona!

  sąd od razu stwierdził, że nie można się oprzeć na testamencie. Orzekł, że jedynym spadkobiercą majątku Violetty Villas jest jej syn, Krzysztof Gospodarek" – dodał prawnik. "Sytuacja jest bardzo prosta(...)Majątek Viollety Villas trafi do jej syna, Krzysztofa Gospodarka. O sądowej rozprawie i jej werdykcie w „Dzień Dobry TVN” dyskutowali pełnomocnik Krzysztofa Gospodarka mec. Michał Błeszyński oraz