• Informacje na temat:

  violetta villas plotki

Artykuły na temat: violetta villas plotki
 • Syn Violetty Villas wyznaje: Mamę zniszczyli ubecy

  Krzysztof Gospodarek (62 l.) uważa, że Violetta Villas (+73 l.) wpadła w nałóg alkoholowy przez nękającą ją ubecję.

 • Kto uśmiercił Violettę Villas?

  Skąd wzięły się plotki o śmierci słynnej piosenkarki?

 • Villas na pielgrzymce Radia Maryja

  ...71-letnia diwa polskiej piosenki na dobre wróciła do zdrowia. Cudowne ozdrowienie to zasługa zapewne modlitwy - Violetta Villas nie dość, że wyszła z domu, to udała się na... pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę.

 • Opiekunka rozpija Villas?

  Prawdopodobnie już niebawem przed obliczem prokuratora będzie się musiała stawić Elżbieta Budzyńska, wieloletnia opiekunka Violetty Villas (71 l.).

 • Villas: "Czuję się bardzo dobrze"

  Violetta Villas swoje siedemdziesiąte urodziny spędziła w samotności, zamknięta w pokoju. Nie było żadnych gości, żadnego przyjęcia. "Violetta nie jest przygotowana na przyjęcie gości, wypoczywa w domu" - twierdziła spadkobierczyni majątku gwiazdy i była gosposia - Elżbieta Budzyńska. Villas jednak zdecydowała się na krótkie przemówienie... "Czuję się bardzo dobrze, jestem w dobrej formie, mogę...

 • Policja i lekarze u Violetty Villas

  W zeszłym tygodniu do drzwi wokalistki zapukały policja, straż miejska i pogotowie lekarskie. A to za sprawą wójta Lewina Kłodzkiego.

 • Villas jednak żyje

  Wójt gminy Lewin Kłodzki otrzymał telefon, iż Violetta Villas nie żyje. Zawiadomił policję, by ta sprawdziła, czy plotka jest prawdziwa. Jedna z gazet twierdzi, że mężczyzna sprawę mógł załatwić z większą klasą i wyczuciem.

 • Gdzie jest Violetta Villas?

  Wyjazd 70-letniej piosenkarki z Lewina Kłodzkiego wzbudził pogłoski o... śmierci Violetty Villas!

 • Villas traci kontakt z rzeczywistością?

  Dwa tygodnie temu w rozmowie z dziennikarzem Violetta Villas opowiadała o swoim wielkim powrocie na scenę, współpracy z Michałem Wiśniewskim i benefisie w Polsacie. Okazuje się, że artystka wszystko sobie wymyśliła!

 • Rubik o konflikcie z Villas

  Piotr Rubik nie chce komentować krytycznych słów Violetty Villas.

Wideo na temat: violetta villas plotki
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Violette

  Filmowy portret francuskiej pisarki Violette Leduc - od momentu gdy zachęcona przez męża zaczyna pisać, poprzez lata naznaczone brakiem sukcesu i chorobą, aż do wydania kultowego "Bękarta" (1964 r.). Przyjaźń z Simone de Beauvoir, jednej z pionierek współczesnego feminizmu i autorki słynnej "Drugiej płci" (1949 r.) stanie się najważniejszą relacją w życiu Leduc. Silna więź między kobietami, pełna skrajnych emocji i zwrotów będzie mieć największy wpływ na jej twórczość oraz życie osobiste....

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.