• Informacje na temat:

  violetta villas sekcja zwlok

Artykuły na temat: violetta villas sekcja zwlok
 • Szokujące! Tabloid ujawnia wyniki sekcji zwłok Violetty Villas! "To było przerażające"

  Violetta Villas (†73 l.) zmarła 5 grudnia 2011 roku w swoim domu w Lewinie Kłodzkim. Opiekę nad nią sprawowała Elżbieta B., która mogła przyczynić się do śmierci artystki. Wkrótce rusza proces, a przyjaciółka gwiazdy ujawnia przerażające szczegóły sekcji zwłok.

 • Śmierć Viollety Villas: Są już wyniki sekcji zwłok

  - Nie ma jednoznacznej przyczyny zgonu Violetty Villas, mogło to być zapalenie płuc lub zator płucny w związku z komplikacjami po złamaniu nogi - poinformowała w piątek (9 grudnia) Ewa Ścierzyńska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

 • Violetta Villas: W jej domu znaleziono kastet!

  Dom zmarłej w 2011 roku Violetty Villas (†73 l.) kryje jeszcze wiele tajemnic. Przekonał się o tym syn diwy, Krzysztof Gospodarek (60 l.), który odzyskał posiadłość swojej matki z rąk opiekunki, Elżbiety B., która się nią zajmowała.

 • Dlaczego zmarła Violetta Villas?

  Nie ma jednoznacznej przyczyny zgonu Violetty Villas. Można mówić o zespole przyczyn, które doprowadziły do jej śmierci - wynika z pełnego raportu z sekcji zwłok artystki. Villas zmarła pod koniec 2011 roku.

 • Elżbieta B. skazana! To przez nią zmarła Violetta Villas?

  Sąd wydał wyrok w sprawie Elżbiety B., która była oskarżona o nieudzielenie pomocy swojej wieloletniej podopiecznej, Violetty Villas (†73 l.).

 • Violetta Villas: Pogrzeb na Powązkach

  Pogrzeb Violetty Villas odbędzie się 19 grudnia w Warszawie. Artystka zostanie pochowana na Powązkach - poinformował PAP syn Villas, Krzysztof Gospodarek.

 • "Opiekunka" Violetty Villas ponownie skazana. Szczegóły sprawy szokują!

  Violetta Villas (†73 l.) nie żyje już od przeszło siedmiu lat. Tymczasem wciąż nie brakuje wątpliwości i szokujących szczegółów związanych z jej śmiercią. Jej "opiekunka", Elżbieta B., usłyszała kolejny wyrok. Wstrząsające, co odkryli śledczy...

 • Zarzuty dla opiekunki Violetty Villas

  Opiekunka Violetty Villas miała zmuszać piosenkarkę do picia alkoholu, a także więzić ją w pokoju bez jedzenia! Wstrząsające doniesienia prokuratury.

 • Co robi gosposia Violetty Villas po wyjściu z więzienia? Aż trudno uwierzyć

  ...swojego życia. Nie chce rozmawiać o Violetcie. Całkowicie straciła zaufanie do ludzi" - można przeczytać w książce "Villas". "Często śni jej się Violetta. Ostatnio opowiadała, jak tam, po śmierci(...)Gosposia Violetty Villas w listopadzie 2014 roku skazana została na dziesięć miesięcy więzienia za nieudzielenie pomocy gwieździe. W kwietniu 2015 roku sąd w Świdnicy utrzymał wyrok pierwszej...

 • Syn Villas nie odpuści opiekunce

  "Zrobię wszystko, żeby Elżbieta Budzyńska odpowiedziała za to, co robiła z moją matką przez kilkanaście lat" - odgraża się syn Violetty Villas, Krzysztof Gospodarek.

Wideo na temat: violetta villas sekcja zwlok
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Violette

  Filmowy portret francuskiej pisarki Violette Leduc - od momentu gdy zachęcona przez męża zaczyna pisać, poprzez lata naznaczone brakiem sukcesu i chorobą, aż do wydania kultowego "Bękarta" (1964 r.). Przyjaźń z Simone de Beauvoir, jednej z pionierek współczesnego feminizmu i autorki słynnej "Drugiej płci" (1949 r.) stanie się najważniejszą relacją w życiu Leduc. Silna więź między kobietami, pełna skrajnych emocji i zwrotów będzie mieć największy wpływ na jej twórczość oraz życie osobiste....

 • Artur ratuje gwiazdkę 3D

  Artur Christmas zna odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkie dzieci na świecie: jak Święty Mikołaj zdoła dostarczyć te wszystkie prezenty w jedna noc? Odpowiedź brzmi: Święty Mikołaj ma w swojej siedzibie za Kołem Podbiegunowym niezwykle skomplikowana maszynerię! Film opowiada historię zabawnej, czasami dysfunkcyjnej rodziny oraz wspaniałego bohatera, Artura. Jego niecierpiąca zwłoki misja musi zostać wypełniona przed Bożym Narodzeniem. W przeciwnym razie prezenty nie dotrą do domów na...