• Informacje na temat:

  virginia madsen

Artykuły na temat: virginia madsen
 • "Designated Survivor": Virginia Madsen pokrzyżuje szyki prezydentowi USA

  Virginia Madsen ("Elementary", "Czarownice z East End", "Hell on Wheels") dołączyła do obsady nowego serialu dramatycznego stacji ABC. Rolę główną zagra w nim Kiefer Sutherland ("Przez 24 godziny").

 • Porwana Virginia Madsen

  Virginia Madsen, nominowana w tym roku do Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Bezdroża" , podpisała kontrakt na nową rolę. Aktorka zagra u boku Harrisona Forda i Paula Bettany'ego w filmie "The Wrong Element". Obraz powstaje dla wytwórni Warner Bros. Pictures i Village Roadshow.

 • "Potwór z bagien": Gwiazda "Teen Wolf" w nowym serialu!

  Sunderlanda (Will Patton)... W serialu "Potwór z bagien" wystąpili: Crystal Reed, Andy Bean, Will Patton, Virginia Madsen, Derek Mears, Henderson Wade, Jennifer Beals oraz Maria Sten i Jeryl Prescott...

 • Virginia Madsen u Schumachera

  Virginia Madsen ( "Bezdroża" ) wystąpi obok Jima Carreya ( "Truman Show" , "Człowiek z księżyca" ) w nowym filmie Joela Schumachera "Number 23" - poinformował serwis "Variety". Aktorka przejmie rolę po Elizabeth Shue ("Przejrzeć Harry'ego", "Zostawić Las Vegas"), która zrezygnowała z udziału w filmie, po tym jak okazało się, że jest w ciąży.

 • Whoopi Goldberg stanie przed sądem w serialu "Prawo i porządek: sekcja specjalna"

  W najnowszym, 17. już sezonie amerykańskiego serialu "Prawo i porządek: sekcja specjalna", wystąpią gościnnie dwie gwiazdy: Whoopi Goldberg oraz Virginia Madsen. Goldberg zagra Janette Grayson - w odcinku, którego premierę zapowiedziano na 7. października, bohaterka stanie przed sądem, kiedy na jaw wyjdą nieprawidłowości w zarządzanej przez Grayson instytucji. Z kolei Virginia Madsen...

 • Virginia Madsen u Roberta Altmana

  Virginia Madsen, nominowana w 2005 roku do Oscara za rolę w filmie "Bezdroża" , wystąpi w najnowszym filmie Roberta Altmana ( "Gosford Park" ), zatytułowanym "A Prairie Home Companion". Produkcja powstaje w oparciu o słynny radio wy show Garrisona Keillora, który napisał także scenariusz filmowej opowieści.

 • Virginia Madsen byłą żoną Gere'a

  Virginia Madsen ("Bezdroża") dołączyła do obsady filmu "Amelia", opowiadającego o życiu Amelii Earhart, jednej z najsłynniejszych kobiet początku XX wieku.

 • Virginia Madsen nie będzie panią Jones

  Kiedy w lutym okazało się, że jest już gotowy scenariusz nowego "Indiany Jonesa" - Harrison Ford, który promował właśnie swój najnowszy film "Firewall" z entuzjazmem wypowiadał się o swej filmowej partnerce Virginii Madsen ( "Bezdroża" ), która miała zagrać u jego boku także w "Indianie Jones 4". Okazuje się jednak, że sama zainteresowana nic na ten temat nie wie.

 • Ford chce Madsen do "Indiany Jonesa"

  Virginia Madsen ( "Bezdroża" ) wywarła na Harrisonie Fordzie ( "Łowca androidów" , "Ścigany" ) tak wielkie wrażenie podczas pracy na planie filmu "Firewall", że odtwórca roli Indiany Jonesa chce, by amerykańska aktorka wystąpiła u jego boku w czwartej części przygód najsłynniejszego filmowego archeologa.

 • Alexander Payne wybrał obsadę

  Znamy już nazwiska aktorów, którzy najpewniej zagrają główne roli w filmie "Sideways", nowym projekcie Alexandra Payne'a ( "Schmidt" ). Na planie tego projektu mają pojawić się Thomas Haden Church ( "3000 mil do Graceland" , "Kowboje i idioci" ) oraz Paul Giamatti ( "Człowiek z Księżyca" , "Planeta Małp" ). W głównej roli żeńskiej dołączy do nich Virgina Madsen ( "Diuna" , "Nawiedzony dom" ).

Wideo na temat: virginia madsen
 • Udręczeni

  Film "Udręczeni" opowiada opartą na faktach, mrożącą krew w żyłach historię spotkania pewnej rodziny z mrocznymi siłami nadprzyrodzonymi. Kiedy rodzina Campbellów przeprowadza się do Connecticut, niebawem dowiaduje się, że ich uroczy, wiktoriański dom ma mroczną przeszłość. Ich życie zamienia się w koszmar, a zło celuje w ich nastoletniego syna. Historia Stanów Zjednoczonych roi się od duchów. Najwięcej opowieści o nawiedzonych domach i legend o złośliwych zmarłych krąży na terenie Nowej...

 • Dziewczyna w czerwonej pelerynie

  "Czerwony Kapturek" to jedna z najpopularniejszych baśni na świecie. Po raz pierwszy opisana przez Charlesa Perraulta pod koniec XVII wieku dziś znana jest praktycznie przez każdego. Galapagos Films przedstawia jej nową, mroczną adaptację w reżyserii Catherine Hardwicke, autorki filmowego przeboju "Zmierzch". Tylko na Blu-ray i DVD już od 21 października Od dziesiątków lat mieszkańcy położonej na skraju lasu wioski Daggerhorn żyją w strachu przed wilkołakiem, którego apetyt zaspokajają...

 • Miłość po francusku

  Alice Lantins ma 38 lat. Jest piękna, ambitna i całkowicie oddana swej pracy - do tego stopnia, że życie prywatne dla niej nie istnieje. Ma w ręku wszystkie atuty, by zostać nową redaktor naczelną magazynu "Rebelle". Wszystkie, poza jednym... Alice jest kobietą, która nigdy nie wykracza poza utarte schematy. Dopiero gdy w jej życiu pojawi się 20-letni, czarujący Balthazar, koledzy i znajomi spojrzą nagle na nią innym okiem. Alice spostrzeże, że los dał jej do rąk klucz do przyszłej kariery....