• Informacje na temat:

  virginia madsen aktorka

Artykuły na temat: virginia madsen aktorka
 • Whoopi Goldberg stanie przed sądem w serialu "Prawo i porządek: sekcja specjalna"

  W najnowszym, 17. już sezonie amerykańskiego serialu "Prawo i porządek: sekcja specjalna", wystąpią gościnnie dwie gwiazdy: Whoopi Goldberg oraz Virginia Madsen. Goldberg zagra Janette Grayson - w odcinku, którego premierę zapowiedziano na 7. października, bohaterka stanie przed sądem, kiedy na jaw wyjdą nieprawidłowości w zarządzanej przez Grayson instytucji. Z kolei Virginia Madsen...

 • Porwana Virginia Madsen

  Virginia Madsen, nominowana w tym roku do Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Bezdroża" , podpisała kontrakt na nową rolę. Aktorka zagra u boku Harrisona Forda i Paula Bettany'ego w filmie "The Wrong Element". Obraz powstaje dla wytwórni Warner Bros. Pictures i Village Roadshow.

 • Virginia Madsen u Schumachera

  Virginia Madsen ( "Bezdroża" ) wystąpi obok Jima Carreya ( "Truman Show" , "Człowiek z księżyca" ) w nowym filmie Joela Schumachera "Number 23" - poinformował serwis "Variety". Aktorka przejmie rolę po Elizabeth Shue ("Przejrzeć Harry'ego", "Zostawić Las Vegas"), która zrezygnowała z udziału w filmie, po tym jak okazało się, że jest w ciąży.

 • Ford chce Madsen do "Indiany Jonesa"

  Virginia Madsen ( "Bezdroża" ) wywarła na Harrisonie Fordzie ( "Łowca androidów" , "Ścigany" ) tak wielkie wrażenie podczas pracy na planie filmu "Firewall", że odtwórca roli Indiany Jonesa chce, by amerykańska aktorka wystąpiła u jego boku w czwartej części przygód najsłynniejszego filmowego archeologa.

 • Oscary: Spotkanie gwiazd

  W poniedziałek, 7 lutego, ponad stu artystów nominowanych do tegorocznej edycji Oscarów, przybyło na specjalny lunch zorganizowany przez Amerykańską Akademię Filmową. Jak podkreślali goście, w powietrzu unosił się raczej duch przyjaźni niż współzawodnictwa. Jak zauważyła Kate Winslet, wokół siebie widziała przyjaciół, nie rywali.

 • Gildia Aktorów: Nominacje

  Gildia Aktorów Filmowych - SAG (Screen Actors' Guild) ujawniła we wtorek, 11 stycznia, nazwiska osób kandydujących do jej nagród za 2004 rok. Wśród nominowanych znaleźli się bohaterowie filmów: "The Aviator" , "Marzyciel" , "Za wszelką cenę" , "Ray" i "Bezdroża" .

 • Wyścig po Oscary trwa

  Kolejna branżowa organizacja postanowiła docenić obraz "Sideways" . Stowarzyszenie Krytyków Filmowych (Broadcast Film Critics Assn.) przyznało filmowi w reżyserii Alexandra Payne'a aż osiem nominacji do swych dorocznych nagród. "Sideways" nominowany jest między innymi w najważniejszej kategorii - "Najlepszy film 2004 roku".

 • Złote Globy: Nominacje

  W Los Angeles, w poniedziałek, 13 grudnia, ogłoszono nominacje do Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood. Wybór członków organizacji często pokrywa się z głosami osób zrzeszonych w Amerykańskiej Akademii Filmowej, przyznającej najważniejsze nagrody światowego kina, Oscary.

 • Nowy Jork nagradza filmowców

  Obraz "Sideways" Alexandra Payne'a ( "Schmidt" ) został uznany przez recenzentów zrzeszonych w organizacji New York Film Critics Online (NYFCO) za najlepszy film mijającego roku. Za najlepsze kreacje aktorskie uhonorowano Jamiego Foxxa ( "Ray" ) i Imeldę Staunton ("Vera Drake").

 • "Bezdroża": Niezależne Oscary

  Film "Bezdroża" został triumfatorem tegorocznej gali wręczenia nagród kina niezależnego - 2005 IFP Independent Spirit Awards. Obraz Alexandra Payne'a wyróżniono w sześciu kategoriach. Nagrody wręczono w sobotę, 27 lutego, na dzień przed ceremonią oscarową.