• Informacje na temat:

  virginia madsen zdjęcia

Artykuły na temat: virginia madsen zdjęcia
 • Virginia Madsen u Schumachera

  Virginia Madsen ( "Bezdroża" ) wystąpi obok Jima Carreya ( "Truman Show" , "Człowiek z księżyca" ) w nowym filmie Joela Schumachera "Number 23" - poinformował serwis "Variety". Aktorka przejmie rolę po Elizabeth Shue ("Przejrzeć Harry'ego", "Zostawić Las Vegas"), która zrezygnowała z udziału w filmie, po tym jak okazało się, że jest w ciąży.

 • Virginia Madsen byłą żoną Gere'a

  Virginia Madsen ("Bezdroża") dołączyła do obsady filmu "Amelia", opowiadającego o życiu Amelii Earhart, jednej z najsłynniejszych kobiet początku XX wieku.

 • Virginia Madsen nie będzie panią Jones

  Kiedy w lutym okazało się, że jest już gotowy scenariusz nowego "Indiany Jonesa" - Harrison Ford, który promował właśnie swój najnowszy film "Firewall" z entuzjazmem wypowiadał się o swej filmowej partnerce Virginii Madsen ( "Bezdroża" ), która miała zagrać u jego boku także w "Indianie Jones 4". Okazuje się jednak, że sama zainteresowana nic na ten temat nie wie.

 • Alexander Payne wybrał obsadę

  Znamy już nazwiska aktorów, którzy najpewniej zagrają główne roli w filmie "Sideways", nowym projekcie Alexandra Payne'a ( "Schmidt" ). Na planie tego projektu mają pojawić się Thomas Haden Church ( "3000 mil do Graceland" , "Kowboje i idioci" ) oraz Paul Giamatti ( "Człowiek z Księżyca" , "Planeta Małp" ). W głównej roli żeńskiej dołączy do nich Virgina Madsen ( "Diuna" , "Nawiedzony dom" ).

 • "Bezdroża": Niezależne Oscary

  Film "Bezdroża" został triumfatorem tegorocznej gali wręczenia nagród kina niezależnego - 2005 IFP Independent Spirit Awards. Obraz Alexandra Payne'a wyróżniono w sześciu kategoriach. Nagrody wręczono w sobotę, 27 lutego, na dzień przed ceremonią oscarową.

 • Nowy Jork nagradza filmowców

  Obraz "Sideways" Alexandra Payne'a ( "Schmidt" ) został uznany przez recenzentów zrzeszonych w organizacji New York Film Critics Online (NYFCO) za najlepszy film mijającego roku. Za najlepsze kreacje aktorskie uhonorowano Jamiego Foxxa ( "Ray" ) i Imeldę Staunton ("Vera Drake").

 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  W Los Angeles, o godzinie 14.38 czasu polskiego, ogłoszono nominacje do 77. edycji najważniejszych nagród światowego kina - Oscarów. Frank Pierson, prezes Amerykańskiej Akademii Filmowej i Adrien Brody , laureat wyróżnienia Amerykańskiej Akademii Filmowej za rolę w filmie "Pianista" , ogłosili nominowanych w 10. z 24. kategorii. Z polskich twórców na Oscara ma szansę kompozytor Jan A.P. Kaczmarek , który opowiada o swej reakcji na wieść o nominacji.

 • Mroczny Czerwony Kapturek

  "Czerwony Kapturek" to jedna z najpopularniejszych baśni na świecie. Po raz pierwszy opisana przez Charlesa Perraulta pod koniec XVII wieku dziś znana jest praktycznie przez każdego. Mroczna adaptacja w reżyserii Catherine Hardwicke, autorki filmowego przeboju "Zmierzch", trafia na Blu-ray i DVD już 21 października.