• Informacje na temat:

  viva nr 24

Artykuły na temat: viva nr 24
 • Ewa Farna bohaterką Viva Comet 2011 (Zdjęcia!)

  W czwartek (24 lutego) odbyła się gala wręczenia nagród Viva Comet 2011. Bohaterką wieczoru została Ewa Farna , która zdobyła cztery statuetki.

 • Fenomen "Pingwinów z Madagaskaru"

  Nareszcie zobaczymy je w kinie! Już w najbliższy piątek, 30 stycznia, na polskie ekrany trafi pełnometrażowa produkcja "Pingwiny z Madagaskaru". Czy film powtórzy sukces, jaki na całym świecie odniósł kultowy serial telewizyjny o przygodach Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego?

 • "Miłość na bogato" - hit w sieci, kit w telewizji

  Nowy serial Vivy - "Miłość na bogato" - w telewizji obejrzało zaledwie 24 tys. widzów. Produkcja święci jednak triumfy w internecie! Pierwszy odcinek został już wyświetlony w sieci ponad 800 tys. razy!

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Tede: Zawsze coś ciekawego wymyślę

  Galę Viva Comet 2011 poprowadzą raper Tede oraz prezenterka Kasia Kępka. Autorem oprawy tanecznej jest choreograf Agustin Egurrola.

 • Viva Comet: Tede poprowadzi galę

  Znany raper Tede oraz prezenterka Viva Polska - Kasia Kępka poprowadzą galę nagród Viva Comet 2011, która odbędzie się 24 lutego w warszawskim Centrum Expo XXI.

 • Brat Dody miał wypadek

  Podczas gali Viva Comet Awards brat Dody, Rafał Rabczewski (31 l.), spadł ze sceny. Pogotowie natychmiast zabrało go do szpitala. Nie wiadomo, w jakim obecnie jest stanie.

 • Inna zaśpiewa na Viva Comet

  Rumuńska gwiazda muzyki dance - Inna - dołączyła do listy artystów, którzy 24 lutego wystąpią w Warszawskim Centrum Expo XXI podczas rozdania nagród Viva Comet 2011.

 • Patricia Kazadi znów do wzięcia

  Patricia Kazadi (24 l.) zapewnia, że tym razem już definitywnie rozstała się z tajemniczym Amerykaninem, który tak zawrócił jej w głowie.

 • Viva Comet: Wygraj bilety na galę!

  Mamy dla Was podwójne wejściówki na tegoroczną galę rozdania nagród Viva Comet, która odbędzie się 24 lutego w warszawskim Centrum Expo XXI.

Wideo na temat: viva nr 24
 • Viva Comet 2011: Gwiazdy na czerwonym dywanie

  Gwiazdy pozują do zdjęć na gali Viva Comet 2011, która odbyła się w czwartek, 24 lutego.

 • Chciwość

  Obraz J.C. Chandora ukazuje początkowe stadium kryzysu finansowego, który miał miejsce pod koniec pierwszej dekady XXI wieku. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin i skupia się na działaniach podejmowanych przez kluczowych pracowników dużego banku inwestycyjnego w obliczu finansowej zapaści. Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący dla potężnej firmy inwestycyjnej, mającej swoją siedzibę na słynnym Wall...

 • Szkoła Babel

  Pochodzą z Senegalu, Irlandii, Brazylii, Maroka, Chin… Mają pomiędzy 11 a 15 lat i właśnie przybyli do Francji. Przez rok będą wspólnie uczęszczać do tej samej klasy adaptacyjnej w jednej z paryskich szkół. 24 uczniów, 24 różnych narodowości i dwa wspólne cele: opanować język francuski i odnaleźć się w tutejszej rzeczywistości. Francuska szkoła staje się prawdziwą wielokulturową areną. Nastolatki pokazane w filmie przechodzą to samo, co każde dziecko w ich wieku, a zatem fizyczne zmiany...

Dyskusje na temat: viva nr 24
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Kurde nie wiem co się ze mną dzieje. Włączam telewizor, akurat na kanał TVN 24 a tam Biedroń i Kalisz. No to lipa. Trzeba przełączyć bo zaczyna mi się kolacja cofać z żołądka do przełyku. Włączam na telewizje muzyczną VIVA a tam Jacyków. Prawie zwymiotowałem. Przełączam dalej, na ESKA TV a tam Piróg. Wku.....em się, wyłączyłem telewizor a pilotem walnąłem o podłogę. Czy jestem jakiś nienormalny

 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  w barze w Las Vegas, gdzie ojciec Chandlera występował w show Viva Las Gaygas. David Arquette (3.3, 7.5) – Malcolm: były chłopak Ursuli, siostry-bliźniaczki Phoebe, który ją śledził, bo pomylił ją z Ursulą(...) żona Rossa. W dalszych odcinkach aktorkę zastąpiła Jane Sibbett. Helen Baxendale (4.14-19, 4.21-24, 5.1, 5.4, 5.6, 5.20) – Emily Waltham: druga żona Rossa. Catherine Bell (2.6) – Robin: jedna