• Informacje na temat:

  viva okładka

Artykuły na temat: viva okładka
 • "Viva" promuje Dorotę R. i Popka na okładce! Korwin Piotrowska: Moda na ludzi...

  Karolina Korwin Piotrowska znów wywołała w sieci niezłą burzę. Piosenkarka ostro jej odpowiedziała...

 • "Gra o tron": Czwarty sezon na DVD i Blu-ray

  Czwarty sezon serialu "Gra o tron" jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • Kinga Rusin nago na kolejnym zdjęciu! Rozebrała się na okładce! "Kobieta o zielonym sercu"

  Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że dziennikarka zamieściła na swoim Facebooku nagie zdjęcie.  Pisaliśmy o tym  TUTAJ .  Artykuł bardzo się wam spodobał, choć rozumiemy, że chodziło głównie o zobaczenie Kingi w stroju Ewy.  Na pierwszej fotce, którą zamieściła widać było jednak nie za wiele. Teraz w sieci pojawiła się okładka "Vivy", na której można zobaczyć Rusin bez ubrań.  "Nagość zawsze...

 • Najlepsza okładka winyla 2008

  Serwis Art Vinyl opublikował wyniki głosowania na najlepszą kopertę albumu analogowego wydanego w zeszłym roku.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w "Vivie!". Tytuł sugestywny. Czyżby ciąża?

  Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.?) rzeczywiście jest w ciąży? Ona i Radosław Majdan (46 l.) powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko? Niewykluczone! Pojawił się kolejny trop mogący świadczyć o takim obrocie spraw.

 • Znamy szczegóły płyty Coldplay!

  16 czerwca 2008 roku ukaże się nowy album brytyjskiego zespołu Coldplay zatytułowany "Viva La Vida Or Death And All His Friends". Wiemy już, jak będzie wyglądać okładka płyty, poznaliśmy także listę utworów.

 • Agnieszka Maciąg opowiada o swoim związku i chwali się córką na okładce gazety!

  Agnieszka Maciąg (46 l.) jest mamą dwojga dzieci – 23-letniego Michała i prawie czteroletniej Helenki. Na łamach jednego z magazynów postanowiła pochwalić się córką. Dodatkowo uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego związku.

 • "Stan potępienia"

  Białostocka formacja Dominium powstała w 1998 roku, z połączenia sił grup Unknown Dimensions i Hermh. Po sukcesie albumów "Unknown Dimension" i "Stigmata" muzycy powrócili z kolejną płytą, która po raz kolejny udowadnia, że jej członkowie mają ogromną ilość pomysłów i doskonale znają się na tym co robią. O ewolucji brzmienia Dominium, przesłaniu jakie niosą ze sobą teksty, okładka i muzyka oraz

 • Anna Lewandowska w końcu oficjalnie potwierdziła. Chodzi o ciążę!

  Anna Lewandowska (31 l.) pojawiła się na okładce najnowszego wydania „Vivy”. Podczas wywiadu wreszcie wypowiedziała się na temat ciąży i… zdarzenia, przez które mogła stracić życie !

 • Kożuchowska królową okładek

  Pisma kobiece coraz częściej sięgają na jedynkach po znane twarze spoza świata seriali - wynika z raportu "Okładki pism kobiecych" opublikowanego przez Press-Service Monitoring Mediów. Od stycznia do marca 2013 roku w pierwszej dziesiątce znalazły się Małgorzata Rozenek, Agnieszka Szulim i Beata Tadla.

Zdjęcia na temat: viva okładka
Wideo na temat: viva okładka
 • Kariera Karoliny Gilon nabiera rozpędu dzięki hejterom?

  Karolina Gilon, aktorka serialu Viva Polska „Miłość na bogato”, pojawiła się na okładce lipcowego wydania magazynu CKM. Wywołało to duże zainteresowanie mediów i falę komentarzy, również tych negatywnych. Gilon uważa jednak, że dzięki ich autorom jej kariera nabiera rozpędu.