• Informacje na temat:

  viva ola szwed

Artykuły na temat: viva ola szwed
 • Ola Szwed rusza na podbój wsi

  Będzie to serialowy powrót Szwed, która od czasów pamiętnej "Rodziny zastępczej" tylko sporadycznie pojawiała się na małym ekranie.Jak mówi sama Ola w rozmowie z "Faktem", jej postać mocno namiesza(...), biorąc pod uwagę, że w prawdziwym życiu piękna pół Polka, pół Nigeryjka też jest obiektem westchnień wielu panów. Kiedy ostatnio pojawiła się na gali Viva Comet, nie mogła się opędzić od adoratorów...

 • Herbuś w jury tanecznego show

  Edyta Herbuś zasiądzie w jury nowego tanecznego show "Królowie Densfloru", który na antenie Viva Polska pojawi się w październiku.

 • Facet Liszowskiej naprawdę jest zajęty!

  Potwierdzają się domysły, że Szwed Ola Serneke, najnowszy wybranek Joanny Liszowskiej, jest z kimś związany. Aktorka najprawdopodobniej świadomie przystała na status tej trzeciej.

 • Piękne aktorki na muzycznej gali

  Weronika Książkiewicz, czyli Julia Podhorecka z "Rezydencji", Agnieszka Włodarczyk, czyli Anna z "Pierwszej miłości", i Joanna Liszowska, czyli Anita Wrzos z "Na Wspólnej", uświetniły swoją obecnością czwartkową galę Viva Comet 2012. Gwiazdy znane z seriali wręczały nagrody najlepszym piosenkarkom, piosenkarzom i zespołom!

 • Facet Liszowskiej jest milionerem

  Wciąż nie wiadomo, czy Ola Serneke, obecny partner Joanny Liszowskiej jest żonaty. Pewne jest za to coś innego: Szwed jest niezwykle prężnym biznesmenem z ogromnym majątkiem...

 • Związek Liszowskiej rozpada się?

  Zaledwie miesiąc temu szczęśliwa Joasia spowiadała się z uczucia do Szweda, a już chodzą słuchy, że jej związek przeżywa pierwszy kryzys.

 • Żona Adamczyka prowadzącą "The Voice of Poland"!

  Gwizdała) zbiera owoce tego medialnego zamieszania: właśnie przyjęła propozycję, by wraz z Tomkiem Kammelem (42 l.) poprowadzić dwójkowy show "The Voice of Poland". Stacji nie interesowało to, że będzie to(...) miejscu, zadecydowano po castingu. Jak donosi "Fakt", w walce o tę fuchę Kate pokonała m.in. Olę Szwed (22 l.) i Kasię Zielińską (34 l.). Będziecie ją oglądać?

 • Liszowska: Jestem zakochana!

  ..."Postanowiłam sobie już dawno, że moje życie prywatne będę starała się chronić na wszelkie możliwe sposoby" - mówi Joasia w rozmowie z pismem "Viva". Chwilę później dowiadujemy się, jak nazywa się tajemniczy mężczyzna, z którym paparazzi "przyłapali" aktorkę niedawno. To Szwed Ola Serneke. "Tak szczęśliwa jak teraz nie byłam jeszcze nigdy w życiu! I mówię to z pełną świadomością - jestem...

 • Nowa miłość Liszowskiej

  Joanna Liszowska (31 l.) zdradziła, że podczas ostatnich wakacji spotkała miłość swego życia. Nowy partner aktorki pochodzi ze Szwecji i ma na imię...Ola.