• Informacje na temat:

  vivica a. fox

Artykuły na temat: vivica a. fox
 • Telewizyjny Quentin Tarantino

  Quentin Tarantino ( "Wściekłe psy" , "Pulp Fiction" ) po raz drugi pojawi się gościnnie w serial u "Agentka o stu twarzach". Słynny scenarzysta i reżyser powtórzy rolę zbuntowanego tajnego agenta, który poważnie zagroził organizacji zatrudniającej głównych bohaterów opowieści. Co ciekawe, w tym samym epizodzie serialu zagrać ma również Vivica A. Fox, bohaterka filmów Tarantino: "Kill Bill

 • "Kill Bill" powiększa się

  Powiększa się obsada najnowszego filmu Quentina Tarantino, "Kill Bill". Prace nad kolejnym filmem twórcy "Pulp Fiction" trwają już od dłuższego czasu, jednak według ostatnich doniesień zdjęcia do obrazu mają rozpocząć się już latem. Na planie pojawią się między innymi Vivica A. Fox, Michael Jai White i LaTanya Richardson.

 • 50 Cent: Nowa dziewczyna

  50 Cent, supergwiazda muzyki rap, i aktorka Roselyn Sanchez (znana m.in. z filmu "Godziny Szczytu 2"), byli widziani na romantycznej randce. Para spędziła wspólnie noc w hollywoodzkim klubie "Spider", a następnie udała się razem do wyjścia.

 • 50 Cent: Rozrywany kochanek

  50 Cent, jeden z najpopularniejszych raperów, gustuje w aktorkach. Po zakończeniu związku z Vivicą A. Fox, pamiętną Cobrą z "Kill Billa", Amerykanin spotyka się z kolejnymi reprezentantkami przemysłu filmowego. Żeby było ciekawiej, 50 Cent równocześnie utrzymuje bliskie znajomości z czterema aktorkami.

 • Bobby Brown: Arogancki i zazdrosny

  Mąż Whitney Houston, wokalista Bobby Brown, wywołał skandal na urodzinowym przyjęciu Ushera. Do incydentu doszło 14 października, w jednym z klubów Hollywood. Kiedy Usher wyszedł na scenę, by podziękować przybyłym gościom, Brown zaczął krzyczeć i oskarżać młodszego kolegę, że zajął jego miejsce.

 • Metallica: Lars Ulrich pracuje z RZA

  Lars Ulrich, perkusista Metalliki, otrzymał propozycję skomponowania wraz ze znanym raperem RZA, członkiem grupy Wu-Tang Clan, muzyki do filmu "Kill Bill". Ofertę skierował pod jego adresem reżyser obrazu, słynny Quentin Tarantino, twórca "Pulp Fiction" i "Jackie Brown".

 • Tarantino o "Kill Bill 3"

  Jak już informowaliśmy, Quentin Tarantino przymierza się do realizacji jeszcze kilku filmowych opowieści, których bohaterami będą niektóre postaci pojawiające się w przebojach "Kill Bill: Volume 1" oraz " Kill Bill: Volume 2" . Ostatnio twórca ujawnił kilka szczegółów związanych z filmem "Kill Bill 3".

 • Scooby-Doo w swoim stylu

  17 lutego na sklepowe półki trafia 4. część pierwszego sezonu hitowego serialu "Scooby-Doo" znanego z anteny Cartoon Network!

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (4-6 lipca) w kinach debiutują zaledwie dwa filmy: komedia "Statek miłości" i sensacyjna opowieść "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" , sequel przeboju "Aniołki Charliego" , w którym na planie ponownie spotkały się Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lucy Liu.

 • Zakochany 50 Cent?

  Według plotka rskich źródeł, 50 Cent, jeden z popularniejszych amerykańskich raperów, spotyka się ostatnio z Joy Bryant, byłą modelką i aktorką. Para poznała się na planie filmu "Get Rich Or Die Tryin'", w którym główną rolę odgrywa Curtis Jackson, szerzej znany właśnie jako 50 Cent.