• Informacje na temat:

  vivienne jolie-pitt

Artykuły na temat: vivienne jolie-pitt
 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Aktorka złożyła pozew o rozwód!

  Aktorka Angelina Jolie (41 l.) w poniedziałek 19 września złożyła w sądzie papiery rozwodowe, powołując się na "różnice nie do pogodzenia" - podaje amerykański serwis TMZ.com.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Jolie i Pitt wkręcili córkę do filmu!

  Vivienne Marcheline ma zaledwie 5 lat, ale w przeciwieństwie do jej rówieśniczek właśnie zagrała w filmie. Wszystko oczywiście za sprawą kochających rodziców, którzy najwyraźniej już odkryli talent aktorski u swojej pociechy. Dziewczynka wystąpiła w filmowej adaptacji "Śpiącej królewny", która realizowana jest przez studio Disneya. Zapowiada się wielka produkcja, Vivienne ma więc szansę stać się...

 • Jolie i Pitt: Będzie ślub?

  Superpara Hollywood, Brad Pitt i Angelina Jolie mają się pobrać. Po miesiącach spekulacji na temat przyszłości ich związku pojawiła się plotka, że to dzieci nalegają na legalizację związku.

 • Jolie i Pitt: Ślub we wrześniu

  Znana jest już data i miejsce ślubu Angeliny Jolie i Brada Pitta.

 • Jolie i Pitt przerywają milczenie

  Najgorętsza para Hollywood, Angelina Jolie i Brad Pitt po raz pierwszy wypowiedziała się publicznie na temat plotek o kryzysie w ich związku.

 • Jolie i Pitt: ślubu nie będzie!

  Aktor Brad Pitt zdementował pogłoski o tym, że on i jego partnerka, Angelina Jolie, przeżywają kryzys. "Mam w swoim życiu miłość, prawdziwą bratnią duszę" - powiedział aktor w wywiadzie dla magazynu "Parade". Zakochani nie planują jednak ślubu.

 • Pitt i Jolie planują ślub

  Po sześciu latach razem i szóstce dzieci, Angelina Jolie i Brad Pitt, najwyraźniej postanowili sformalizować swój związek. Jak donoszą liczne źródła, jedna z najsłynniejszych par show-biznesu planuje ceremonię ślubną, która ma się odbyć jeszcze w tym roku.

 • Zdjęcia bliźniąt Jolie i Pitta już są!

  Zdjęcia bliźniąt Angeliny Jolie i Brada Pitta zostały już opublikowane. Za wyłączne prawo do sesji zdjęciowej magazyn "People" zapłacił rodzicom 14 mln dolarów.

 • Pitt i Jolie: Ile wydają na dzieci?

  Utrzymanie szóstki pociech kosztuje hollywoodzka parę - Angelinę Jolie i Brada Pitta - ponad 10 milionów dolarów rocznie - wyliczył brytyjski tabloid "The Sun".

Wideo na temat: vivienne jolie-pitt
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

 • Turysta

  To opowieść o amerykańskim turyście Franku Taylorze (Johnny Depp), który podróżując we Włoszech spotyka piękną agentkę Interpolu (Angelina Jolie). Zamierza ona wykorzystać Franka do wyciągnięcia z ukrycia słynnego przestępcy, z którym kiedyś wiązał ją romans. Kiedy reżyser Florian Henckel von Donnersmarck przedstawił swoją wizję Turysty producentowi Grahamowi Kingowi, ten ostatni potrzebował tylko 30 minut, aby podjąć decyzję o sfinansowaniu i produkcji filmu. "Pojawiła się kombinacja różnych...