• Informacje na temat:

  vogue kilka

Artykuły na temat: vogue kilka
 • Diagnoza: Rak piersi! Gwiazdy walczyły z chorobą

  Według statystyk na raka piersi choruje co ósma kobieta. Zachorowalność na ten złośliwy nowotwór w ostatnich latach wzrosła aż dwukrotnie. W październiku obchodzimy Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Jednak warto o tym mówić nie tylko kilka dni w roku.

 • Noel Gallagher w formie. Zadrwił z Taylor Swift, Maroon 5 i Alt-J

  Słynący z niewyparzonego języka i nieprzeciętnego poczucia humoru brytyjski muzyk Noel Gallagher w swoim stylu skomentował kilka znaczących postaci z muzycznego show-biznesu.

 • "Prawo Agaty": Daria Widawska wraca do pracy po urodzeniu drugiego syna!

  Daria Widawska, czyli Dorota Gawron z „Prawa Agaty”, kilka dni temu po raz drugi została mamą. Aktorka nie zamierza jednak robić sobie zbyt długiego urlopu macierzyńskiego i lada moment wróci do pracy...

 • Katy Perry w Krakowie: I jak tu jej nie kochać? (relacja z koncertu)

  Jeżeli w muzyce chodzi o to, by uszczęśliwiać ludzi, Katy Perry przez ponad dwie godziny koncertu w Krakowie zrobiła z nas największych szczęściarzy na świecie. I wcale nie piszę tego w imieniu najmłodszych słuchaczy.

 • "Sex Education": Powrót Gillian Anderson. Jedna z jej najlepszych ról?

  ...'Dochodzenie', ale w filmie takich ról nie ma za dużo"- mówiła w wywiadzie dla angielskiego Vogue przy okazji promocji "Sex Education". W ostatnich latach Anderson wcieliła się także w Medię(...) kolejnymi produkcjami Anderson napisała także kilka książek. W październiku 2016 r. na rynku pojawiła się pierwsza część trylogii science fiction "The EarthEnd Saga", czyli "A Vision of Fire". Następne...

 • Bracia Coen: Bałagan w Neapolu

  Falą protestów i oficjalnymi przeprosinami zakończyła się publikacja wywiadu z amerykańskimi filmowcami, Joelem i Ethanem Coenami we włoskiej edycji pisma "Vogue". Pojawiła się tam sugestia, że w Neapolu wszędzie można spotkać ulicznych złodziei.

 • Piękna Polka podbiła Hollywood. Co dzisiaj robi Joanna Pacuła?

  ...z Romanem Polańskim, który pomógł jej zdobyć pracę modelki. Jej twarz zdobiła okładki największych magazynów modowych. Pacuła jako pierwsza Polka pojawiła się na okładce "Vogue". W 1982 roku wybrała się do(...) na pomoc przebywających tam Polaków, zwłaszcza aktorki Elżbiety Czyżewskiej. Jej burzliwa relacja z Czyżewską została ukazane w filmie "Anna", do którego scenariusz napisała Agnieszka Holland. Kilka...

 • Najmodniejszy aktor Francji. Nowy Banderas?

  Jego kreacja w "Proroku" była - nomen omen - objawieniem na europejskiej scenie filmowej. Dziś Tahar Rahim, nazywany przez "Vogue" francuskim Antonio Banderasem, jest gwiazdą pierwszego formatu.

 • Brat księżnej Kate przyłapany z nową dziewczyną

  Matthewsem (30 l.), jego żoną Vogue Williams i ich trzymiesięcznym synem Theodorem. Towarzystwo zatrzymało się w luksusowym hotelu Eden Rock należącym do Spencera Matthewsa. Na razie nie wiadomo, kim jest nowa wybranka Jamesa Middletona. Paparazzim udało się zrobić im kilka zdjęć podczas porannego joggingu. Na zdjęciach opublikowanych przez brytyjskie tabloidy widać także czułości, jakimi...

 • Running Wild: Nowa płyta już powstaje

  Kilka miesięcy temu, ze względu na zapalenie ścięgien w lewej ręce Rolfa Kasparka, lidera niemieckiej formacji Running Wild, wszystkie jej tegoroczne plany zostały zawieszone na czas nieokreślony. Muzyk musi się jednak czuć już znacznie lepiej, bowiem intensywnie pracuje na nowym materiałem, a na przełom sierpnia i września zarezerwował studio nagraniowe.