• Informacje na temat:

  vogue najlepsze modelki

Artykuły na temat: vogue najlepsze modelki
 • Córka Micka Jaggera Modelką Roku

  British Fashion Council ogłosił w środę laureatów brytyjskich "Oscarów mody" - British Fashion Awards (BFA). O tytuł najlepszej modelki walczyły trzy młode bywalczynie wybiegów - wśród najmłodsza córka Micka Jaggera , 17-letnia Georgia i to ona triumfowała podczas 25. gali BFA.

 • Zdjęcia Kate Moss uratują życie?

  Corinne Day - jedna z najbardziej znanych fotografek mody od 10 lat walczy - i to nie o jak najlepsze ujęcie, ale o zdrowie. Autorka kultowych już zdjęć młodej Kate Moss cierpi na guza mózgu i potrzebuje przejść specjalistyczną operację - pisze na swej stronie internetowej "Vogue".

 • Marcin Tyszka

  W dzieciństwie był jednym z prowadzących program "5-10-15". Później występował w reklamach i grał epizody w serialach "Jest jak jest" (1994) i "Kroniki domowe" (1997). Jako fotograf najpierw współpracował z pismem "Viva!". Za granicą robił zdjęcia do takich tytułów jak "Elle", "Marie Claire" i "Vogue". W 2008 roku dostał nagrodę dla najlepszego fotografika na rozdaniu Oskary Fashion. Od 2010

 • Eva Green: Nieprzyzwoicie piękna

  Zabójczy wygląd, inteligencja i skromność - tak pisał o Evie Green, odtwórczyni jednej z głównych ról w "Ostatniej miłości na Ziemi", magazyn "Vogue". - Uwielbiam pracować z Evą, jest fantastyczna - komplementował z kolei Ewan McGregor, jej partner z planu.

 • Nagie zdjęcia żony Orlando Blooma

  Zdjęcia Mirandy Kerr - jednego z aniołków Victoria's Secret - w koronkowej bieliźnie lub bikini może zobaczyć każdy bez problemu w sieci, na ulicy i w gazetach. Nie tak łatwo było natomiast o nagie fotografie supermodelki. Aż do teraz. Śmiałe zdjęcia modelki wyciekły bowiem do internetu.

 • Kate Moss myśli o aktorstwie

  Angielska supermodelka Kate Moss myśli o aktorstwie. Odpowiedniej roli filmowej szuka dla niej jej przyjaciółka, była żona aktora Judea Law, Sadie Frost.

 • Marcin Tyszka: Poznać swoje atuty

  Zdjęcia jedzenia, z wakacji, "słit focie" na Facebooku - fotografia otacza nasz wszędzie. I choć robimy coraz więcej zdjęć, a narzędzia do tego niezbędne mamy w telefonie, warto odbyć kilka lekcji z profesjonalistą w programie "Projekt Tyszka".

Zdjęcia na temat: vogue najlepsze modelki
Wideo na temat: vogue najlepsze modelki
 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

  Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy "Szybkich i wściekłych", na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca. Niedaleka...