• Informacje na temat:

  voice of poland

Artykuły na temat: voice of poland
 • Mateusz Grędziński wygrał "The Voice of Poland"! Ola Kwaśniewska oburzona!

  W miniony weekend TVP wyemitowała finałowy odcinek "The Voice of Poland", w którym zwyciężył Mateusz Grędziński z drużyny Piaska. Wygrana chłopaka była ogromnym zaskoczeniem dla pozostałych jurorów(...) przegranej podopiecznej jej przyjaciółki Natalii.  Oglądaliście finał "The Voice of Poland"? Zgadzacie się, że Mateusz nie zasłużył na wygraną?

 • "The Voice of Poland": Byli żołnierze walczą w ringu

  W programie "The Voice of Poland" zakończył się etap bitew w ringu.

 • Paweł Kukiz jurorem w "The Voice od Poland"?

  ...-biznesie miałby chyba o wiele więcej do powiedzenia. Były prezes TVP, Juliusz Braun w wywiadzie dla TOK FM zdradził, że Pawłowi proponowano m.in. udział w "The Voice of Poland"! "Paweł Kukiz był przez nas bardzo namawiany, nie tylko zapraszany, żeby wystąpił jako trener w programie 'The Voice of Poland'. Bardzo nam się podobało, że to są różne wrażliwości, bo taka jest koncepcja tego programu...

 • "The Voice Of Poland": Aleksandra Nizio w przeboju Adele

  W kolejnym odcinku programu "The Voice Of Poland" porywający występ dała 19-letnia Aleksandra Nizio.

 • Natalia Kukulska będzie jurorką w "The Voice of Poland"? Kurski oszczędza!

  Jak dowiedział się jeden z tabloidów, to właśnie Natalia Kukulska (40 l.) ma zastąpić Edytę Górniak (43 l.) w fotelu jurora w programie "The Voice of Poland". Powodem mają być... oszczędności w TVP!

 • "The Voice of Poland": Będzie szósta edycja

  Wiosną zobaczymy szóstą edycję "The Voice of Poland". 9 i 10 stycznia w Warszawie odbędą się precastingi.

 • "The Voice of Poland" znika z anteny TVP! Jurorzy show stracą pracę

  ...„The Voice of Poland’’’, a z nim m.in. Edyta Górniak (43 l.) oraz Tomson (32 l.) i Baron (32 l.), znika a anteny Telewizji Publicznej! Muzyczne show zastąpi zupełnie inny program. Rozpaczy nie kryją fani show. Z niecierpliwością czekali na nową edycję.

 • Duże zmiany w "The Voice Of Poland"!

  Przyszła kolej na rewolucyjne zmiany zasad - zapowiadają producenci "The Voice Of Poland" przed sobotnim (29 listopada) półfinałem show.

 • Kukulska na planie spotu do nowej edycji "The Voice of Poland"!

  Nagrania do 7. edycji muzycznego show TVP 2 ruszyły pełną parą. Właśnie trwają prace nad spotem promocyjnym. Bez wątpienia największą uwagę fotoreporterów przyciągnęła Natalia Kukulska, czyli nowa jurorka "The Voice of Poland". Piosenkarka zastąpiła na tym miejscu Edytę Górniak. Myślicie, że sprawdzi się lepiej w tej roli niż rozkapryszona diwa? Zobaczcie naszą fotorelację z "kosmicznego" planu...

 • "The Voice of Poland": Wieczór bez sensacji

  Internauci są zgodni, finałowy odcinek "The Voice of Poland" nie obfitował w zaskakujące decyzje. Większość z komentujących przewidziała zwycięstwo Aleksandry Nizio.

Zdjęcia na temat: voice of poland
Wideo na temat: voice of poland
 • Margaret o "The Voice of Poland": Chętnie bym wystąpiła

  Margaret przyznała, że chętnie wzięłaby udział w dziesiątej edycji „The Voice of Poland”. Wokalistka nie komentuje jednak, czy prowadzi rozmowy z Telewizją Polską.

 • Pojedynek żywiołów w "The Voice of Poland"

  Przed nami kolejny odcinek muzycznych bitew w ósmej edycji „The Voice of Poland”. Tym razem zobaczymy pojedynek dwóch żywiołów – ognia i wody. Na ringu wystąpi muzyczna petarda – Jelena Matula, która postanowiła zamienić estrady w Dubaju na muzyczną scenę „The Voice of Poland”. To właśnie ona podczas „Przesłuchań w ciemno” swoim wykonaniem piosenki Jessie J „Bang Bang” rzuciła na kolana Michała

 • Hylińska w "The Voice of Poland". Jurorzy zaskoczeni!

  Agata Hylińska ma 39 lat i jak mówi jest przede wszystkim matką dwóch wspaniałych córek. Ta wokalistka to wolny ptak, żyjący dla pasji i miłości. Jest wielbicielką zmian, ulega impulsom, poddaje się emocjom, a wszystko dlatego, że kocha wolność, życie i ludzi. Nie tylko śpiewa, ale także tworzy teksty piosenek. Zobaczcie, jak przyjęli ją jurorzy.

Dyskusje na temat: voice of poland