• Informacje na temat:

  voice of poland bitwa na glosy

Artykuły na temat: voice of poland bitwa na glosy
 • Piasek zarobi 350 tys. zł w "Bitwie na głosy"?

  Po dobrych wynikach dwóch poprzednich edycji program TVP2 "Bitwa na głosy" powróci jesienią na antenę Dwójki. Jednym z trenerów ma być podobno Andrzej Piaseczny (41 l.).

 • "The Voice of Poland": Byli żołnierze walczą w ringu

  W programie "The Voice of Poland" zakończył się etap bitew w ringu.

 • Urbański prowadzącym "The Voice of Poland"

  Dziś, 14 lipca, ruszają internetowe castingi do programu "The Voice of Poland". Zasady show polegają na tym, że czworo trenerów będzie rywalizować ze sobą, szukając nowej gwiazdy muzyki. Każdy z nich(...). Prezenter prowadził poprzedni show telewizji publicznej, "Bitwa na głosy". "Z tym gościem mogę zrobić wszystko, każdy program. Jest niesamowity, potrafi improwizować" - chwalił Huberta reżyser "Bitwy...

 • Lena Osińska i Gracjan Kalandyk: Poruszający duet w "The Voice Of Poland"

  Lena i Gracjan udowodnili, że "bitwy" w "The Voice Of Poland" wcale nie muszą być zażartymi pojedynkami o awans do kolejnej rundy. Ich piękny duet wzruszył wszystkich jurorów.

 • "Na dobre i na złe": Hubert Urbański trafi do Leśnej Góry!

  Zdradzamy, że w 637. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 11 maja w TVP2) showman, który w swoim dorobku ma prowadzenie takich programów jak: "Milionerzy", "Taniec z gwiazdami", Wyprawa Robinson", "Bitwa na głosy" czy "The Voice of Poland", wystąpi w roli reżysera Andrzeja. Przywiezie do szpitala swoją znacznie młodszą od siebie partnerkę, która będzie skarżyła się na ból brzucha...

 • Halina Mlynkova poprowadzi "The Voice of Poland"

  Halina Mlynkova poprowadzi szóstą edycję "The Voice of Poland" w TVP2. W roli gospodyni programu pojawi się u boku Tomasza Kammela i Maćka Musiała. "The Voice of Poland" w nowej odsłonie powróci na antenę Dwójki już w marcu.

 • Kukulska jurorką w "X Factorze"?

  Latem artystka była o krok od jurorowania w dwójkowym "The Voice of Poland", ostatecznie na udział w programie się jednak nie zdecydowała. Najpierw mówiono, że ze względu na niską gażę... Szybko okazało się jednak, że chodziło o coś innego. Prawdziwy powód zdradził magazynowi "Świat&Ludzie" jej znajomy. "Nie chciała wystąpić w jednym show z Nergalem, który profanował Biblię. Dla Natalii to zbyt...

 • Ewa Szlachcic "Plan": Intymna opowieść o przeznaczeniu

  Akustyczna piosenka "Plan" to kolejna zapowiedź solowej płyty Ewy Szlachcic, która pojawiła się w pierwszej edycji "The Voice of Poland".

 • Halina Mlynkova: Program i ślub

  Halina Mlynkova pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland". Nie będzie jednak jurorką, lecz gospodynią show!

 • Ewa Szlachcic i Matt Kowalsky razem (AtomicRED "Ej ty")

  Piosenka "Ej ty" w wykonaniu wokalistki Ewy Szlachcic i DJ-a Matta Kowalsky'ego zapowiada ich wspólny projekt AtomicRED.

Wideo na temat: voice of poland bitwa na glosy
 • Estera Wrona śpiewa na ślubie Ani i Grześka z "Rolnika..."

  Estera Wrona, która występowała m.in. w "The Voice of Poland" oraz "Bitwie na głosy" pochwaliła się nagraniem ze ślubu Ani i Grześka, gdzie miała okazje zaśpiewać.

 • Made in Poland

  "Made in Poland" - dwa dni z życia chorego z nienawiści chłopaka z bloków o imieniu Boguś (Piotr Wawer), który porzuca ministranturę i z napisem "fuck off" wytatuowanym na czole rusza przez osiedle, nawołując do buntu. Nikt jednak nie jest zainteresowany rewolucją, a demolowanie budek telefonicznych i samochodów nie przynosi ulgi, tylko kłopoty. Na swojej drodze konfrontuje się ze swoimi dawnymi mistrzami: księdzem, którego do pracy na blokowisku zesłał podczas widzenia sam Jezus Chrystus...

 • Maria Sadowska i Michał Szpak śpiewają wielki przebój Eurythmics

  W sobotę 7 października w programie „The Voice of Poland” rozpocznie się kolejny etap – „Bitwy”. Sobotni odcinek otworzy występ Marii Sadowskiej i Michała Szpaka, którzy wykonają piosenkę „Sweet dreams” z repertuaru zespołu Eurythmics. Będzie to bitwa na głosy, ale też na stylizacje!

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.