• Informacje na temat:

  voice of poland bitwy

Artykuły na temat: voice of poland bitwy
 • ...muzycznych - "The Voice of Poland" oraz "Bitwy na głosy", Estera Wrona. Wokalistka pochwaliła się tym faktem na swoim fanpage'u. "Ah co to był za ślub...Ślub Anny Warachim i Grzegorza Bardowskiego...

 • Lena Osińska i Gracjan Kalandyk: Poruszający duet w "The Voice Of Poland"

  Lena i Gracjan udowodnili, że "bitwy" w "The Voice Of Poland" wcale nie muszą być zażartymi pojedynkami o awans do kolejnej rundy. Ich piękny duet wzruszył wszystkich jurorów.

 • Leszek Wronka chce zrobić z Haliny Mlynkovej gwiazdę! Wkręca ją do "The Voice of Poland"!

  .... Po zwycięstwie w Opolu piosenkarka dostaje mnóstwo propozycji koncertów. - Całe wakacje ma zajęte - wyjawia osoba z otoczenia gwiazdy. - A niewykluczone, że jesienią dołączy do jury show "The Voice of Poland", zastępując Justynę Steczkowską. Leszek właśnie negocjuje z TVP udział Haliny w kolejnej edycji show. Znając jego umiejętności menadżerskie, na pewno wynegocjuje dla niej znakomity kontrakt...

 • Duże zmiany w "The Voice Of Poland"!

  Przyszła kolej na rewolucyjne zmiany zasad - zapowiadają producenci "The Voice Of Poland" przed sobotnim (29 listopada) półfinałem show.

 • Urbański prowadzącym "The Voice of Poland"

  Dziś, 14 lipca, ruszają internetowe castingi do programu "The Voice of Poland". Zasady show polegają na tym, że czworo trenerów będzie rywalizować ze sobą, szukając nowej gwiazdy muzyki. Każdy z nich(...). Prezenter prowadził poprzedni show telewizji publicznej, "Bitwa na głosy". "Z tym gościem mogę zrobić wszystko, każdy program. Jest niesamowity, potrafi improwizować" - chwalił Huberta reżyser "Bitwy...

 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

 • Badach jako juror zarobi 200 tys. zł

  Znany z niechęci do celebryckiego światka 37-letni lider zespołu Poluzjanci zgodził się zasiąść w jurorskim fotelu show "The Voice of Poland". Przekonała go gaża - jak się okazuje, za udział w całej edycji programu dostanie aż 200 tys. zł. Całkiem nieźle jak na debiutanta! Dla porównania: Piasek (42 l.), juror poprzedniej edycji i zwycięzca "Bitwy na Głosy", zarobi niewiele więcej, bo 225 tys. zł...

 • Zaskoczenie w "The Voice of Poland": Halina Mlynkova zamiast...

  Serwis Wirtualnemedia.pl podał, że Halina Mlynkova została wybrana na prowadzącą nowej edycji "The Voice of Poland". Wcześniej wokalistka była przymierzana do roli jurorki.

 • "The Voice of Poland": To już pewne, Magdalena Mielcarz też odchodzi

  Muzyczny show TVP2 czeka prawdziwa rewolucja. Kolejne odejście z programu zostało potwierdzone - w kolejnej edycji nie zobaczymy Magdaleny Mielcarz w roli prowadzącej.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

Wideo na temat: voice of poland bitwy
 • Maria Sadowska i Michał Szpak śpiewają wielki przebój Eurythmics

  W sobotę 7 października w programie „The Voice of Poland” rozpocznie się kolejny etap – „Bitwy”. Sobotni odcinek otworzy występ Marii Sadowskiej i Michała Szpaka, którzy wykonają piosenkę „Sweet dreams” z repertuaru zespołu Eurythmics. Będzie to bitwa na głosy, ale też na stylizacje!