• Informacje na temat:

  voice of poland zdjęcia finał

Artykuły na temat: voice of poland zdjęcia finał
 • Mateusz Grędziński wygrał "The Voice of Poland"! Ola Kwaśniewska oburzona!

  Wynik finału 7. edycji muzycznego show TVP podzielił internautów. Wściekłości nie kryje także Ola Kwaśniewska...

 • Marta Manowska: Szczęście się oddala

  Marta Manowska (35 l.) nie zwalnia tempa. Dziennikarka poprowadzi kolejny już program w TVP - "The Voice Senior". Czy ucierpi na tym jej nowa miłość?

 • Laura Samojłowicz kończy 35 lat. Co się stało z gwiazdą „M jak miłość”?

  ...śpiewaniem. Doskonale wiedziała, że powrót nie będzie łatwy. W 2015 roku Laura zakwalifikowała się do finału 36. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a jesienią tego samego roku, bez większych sukcesów, wzięła udział w "The Voice od Poland". Trzy lata później wróciła na mały ekran. Wróciła do Polsatu epizodyczną rolą w serialu "Ślad". Dłużej na ekranie zawitała w serialu "Policjanci...

 • Sarsa Markiewicz chce zostać "artystką roku"! "Tygrysy, głosować na mnie"

  Dziewczyna znana jest szerszej publiczności z 5. edycji programu "The Voice of Poland", z którego wycofała się tuż przed finałem, tłumacząc się wypadkiem i odniesionymi obrażeniami. W sieci plotkowano jednak, że wokalistka odeszła z show, gdyż dostała propozycję podpisania atrakcyjnego kontraktu płytowego. Gdyby została w "The Voice..." i wygrała, musiałaby podpisać umowę z wytwórnią, którą...

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Mateusz Krautwurst na krawędzi snu (teledysk "Gdzieś pomiędzy")

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk do tytułowej piosenki z płyty "Gdzieś pomiędzy" Mateusza Krautwursta, finalisty pierwszej edycji "The Voice of Poland".

 • ShataQS "Die Free": Laureaci "Must Be The Music" wywołują rebelię

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Die Free" grupy ShataQS, laureatów szóstej edycji "Must Be The Music".

 • 2011: Muzyczne wydarzenia roku

  Adele sprzedaje miliony płyt, lekarz Michaela Jacksona idzie do więzienia, Nergal najciemniejszą gwiazdą polskiej popkultury, wreszcie tragiczny koniec Amy Winehouse. Tak właśnie wyglądał mijający rok w muzycznym show-biznesie, który podsumowujemy w dziesięciu najistotniejszych, naszym zdaniem, wydarzeniach.