• Informacje na temat:

  w którym chcielibyście

Artykuły na temat: w którym chcielibyście
 • Co chcielibyście wiedzieć o "Skazanym na śmierć", a boicie się zapytać...

  Niewątpliwy fenomen telewizyjny 2005 r. Serial, którego koszty wahały się od 2 mln (sezon 1.) do 3 mln dol. (sezony: 2-4) za odcinek. A on sam znalazł się na liście zabronionych produkcji w 13 amerykańskich zakładach karnych.

 • "Taniec z gwiazdami": Rewolucja w piątym odcinku!

  W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który widzowie Polsatu obejrzą w piątek, 3 października, wydarzy się coś, czego w historii tego show jeszcze nie było. Widzowie wybiorą gwiazdom nowych tancerzy!

 • ..., w którym spędzili ostatnie 10 lat, wystawią na sprzedaż. Do czasu znalezienia kupca pozostanie w nim Tomasz, który zajmuje się psami pilnującymi posesji. "Nie chcą wynajmować, wolą sprzedać i mieć(...). Zobaczcie więc, na jakie luksusy może liczyć przyszły nabywca! Chcielibyście mieszkać w domu po Lisach?

 • Sophie Turner: Edukacja seksualna na planie "Gry o tron"

  Gwiazda serialu "Gra o tron" - Sophie Turner - przyznała, że dzięki roli w serialu HBO nie musiała uczęszczać w szkole na lekcje... wychowania seksualnego.

 • Ian Ziering: Fajnie bujać się z nim po mieście

  Jednym z najsympatyczniejszych bohaterów "Beverly Hills, 90210" niezaprzeczalnie był Steve Sanders, najlepszy przyjaciel Brandona. Jak się okazuje, grający go Ian Ziering to także facet, z którym chcielibyście imprezować w gorącej Kalifornii. Kolejne miłosne podboje Steve’a możecie śledzić na CBS Drama, w dni robocze, o 10:00, 14:00 i 21:00, a Iana poznacie lepiej dzięki nam.

 • Recenzja Barbra Streisand "Partners": Najlepszy kotlet w mieście

  Kolejna płyta z oldiesami. Kolejna sława idzie w duety. Ciężki to chleb, bo temat wyeksploatowany. Czy Streisand sobie poradziła?

 • Manuela Michalak na gali MMA!

  Manuela Michalak (43 l.), którą pamiętamy z 1. edycji "Big Brothera", wprawdzie nie funkcjonuje na co dzień w show-biznesie, jednak raz na kilka miesięcy korzysta z zaproszeń na imprezy. W sobotę, 10 marca, pojawiła się na gali MMA, gdzie chętnie pozowała fotoreporterom. Patrząc na jej zdjęcia, nie sposób nie zauważyć, że zrzuciła parę kilogramów. Chcielibyście, żeby częściej bywała na imprezach...

 • Chcielibyście tyle zarabiać?

  Jakie gaże inkasują najpopularniejsze telewizyjne gwiazdy? Jeden z dzienników postanowił dokonać odpowiednich wyliczeń. Na szczycie zarobkowego rankingu znaleźli się: Marcin Prokop, Dorota Wellman, Kinga Rusin, Kuba Wojewódzki i Krzysztof Ibisz.

 • Przepisy prosto z... serialu!

  Chcielibyście spróbować potraw, które przyrządzają bohaterowie serialu "Przepis na życie"? Chcielibyście skosztować kuchni Jerzego Knappe i Anki Zawadzkiej? Sięgnijcie po książkę "Zapraszam do stołu"!

 • Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Woodym Allenie...

  28 czerwca na ekrany polskich kin wejdzie dokument Roberta B. Weide'a "Reżyseria: Woody Allen".

Wideo na temat: w którym chcielibyście
 • Pieńkowska "zbombardowała Izrael"!

  Jolanta Pieńkowska zdobyła się na kolejne szczere wyznanie. Opowiedziała o jednej ze swoich wpadek, które jej się przydarzyła, gdy jeszcze pracowała w "Wiadomościach". Chcielibyście, żeby wróciła do prowadzenia serwisów informacyjnych? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: w którym chcielibyście