• Informacje na temat:

  w lumpeksie

Artykuły na temat: w lumpeksie
 • Agnieszka Włodarczyk na Festiwal Gwiazd ubrała się w... lumpeksie!

  ...zapłaciłam dwa złote i pięćdziesiąt groszy! Kupiłam je w... lumpeksie w Darłowie - napisała na swoim fanpage'u. Na piątkowej gali "Promenada Gwiazd", podczas której Agnieszka odsłoniła swą gwiazdę...

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  - Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

 • Popielewicz będzie twarzą "lumpeksu"

  Modelka i prezenterka telewizyjna Agnieszka Popielewicz (25 lat), zdaniem tabloidów właścicielka najpiękniejszych nóg show-biznesu, związała się kontraktem z firmą Fashion House, dla której będzie promować "smart shopping".

 • Łódzkie Centrum Filmowe: 200 tys. kostiumów i rekwizytów

  Około 200 tys. kostiumów i rekwizytów należących do Łódzkiego Centrum Filmowego, wykorzystanych m.in. w "Liście Schindlera", "Pianiście", "Idzie", trafiło do nowego magazynu. To największy zbiór środków inscenizacyjnych w kraju, zawierający rekwizyty z najsłynniejszych polskich filmów.

 • Polowanie na ciuch - gwiazdy w lumpeksach

  Nie tylko zwykli śmiertelnicy, którzy żyją od pierwszego do pierwszego, ubierają się w szmateksach. Używane ciuchy kupują także gwiazdy polskich seriali. Wiele aktorek twierdzi, że w second handach udaje im się znaleźć rzeczy oryginalne i niepowtarzalne. Takie, jakich nie można kupić nawet w najdroższych butikach.

 • Dźwięki z lumpeksu

  Tommy Sparks "Tommy Sparks", Universal

 • "Świat według Kiepskich": Marzena Kipiel-Sztuka kolekcjonuje buty i torebki

  Marzena Kipiel-Sztuka, czyli Halinka Kiepska ze "Świata według Kiepskich", przyznaje, że ubiera się najczęściej w rzeczy kupowane w lumpeksach i sieciówkach. - Gdybym w nich poszła na imprezę i stanęła na ściance, zaraz by mnie obsmarowano w mediach - powiedziała w wywiadzie.

 • Lumpeksy i buty z łyżwą

  Macklemore & Ryan Lewis "The Heist", Warner Music Poland

 • Celebryci zabrali głos w sprawie zakupów męża Beaty Szydło!

  Zdjęcia męża Szydło na zakupach w lumpeksie wywołały w sieci niezłą burzę. Polacy znów się podzielili. Jedni chwalili pana Edwarda za oszczędność i zaradność, inni nieco ganili i twierdzili, że mężowi pani premier po prostu nie przystoi robienie zakupów w takim miejscu. Głos w sprawie postanowili zabrać także celebryci. Marcin Prokop podziela pasję pana Szydło. On również jest amatorem...

 • Najsłynniejsza postać polskiego kabaretu

  - Pierwotnie Mariolka miała być elegantką. Bluzka z żabotem, złota torebka, szpilki, trafiłem jednak na sweterek w paski - zdradza Igor Kwiatkowski, twórca najzabawniejszej w ostatnich latach kreacji w polskim kabarecie.

Zdjęcia na temat: w lumpeksie
Wideo na temat: w lumpeksie
 • Sablewska w futrze z lumpeksu

  "Nie lubię wydawać dużo kasy na ciuchy" - mówi Majka Sablewska, i opowiada o swoim nowym zakupie - futrze - w którym pojawiła się na jednej z ostatnich imprez...

Dyskusje na temat: w lumpeksie