• Informacje na temat:

  w nich płynie

Artykuły na temat: w nich płynie
Zdjęcia na temat: w nich płynie
Wideo na temat: w nich płynie
 • Michał Witkowski o blogerkach: Chcą, żeby im płacić. Wolą pokazy płynów niż mody!

  Michał Witkowski uważa, że w polskiej modzie brakuje konstruktywnej krytyki. Suchej nitki nie pozostawia więc na blogerkach, których w show-biznesie cała masa, i którym - zdaniem pisarza - zależy głównie na pieniądzach! – Jeszcze rok temu bardzo by się cieszyły, że są zaproszone, ale już zdążyło im się w głowie przewrócić. (...) Był pokaz mody Zienia, w tym samym dniu był pokaz płynów, Macademian Girl była na płynach – opowiada Witkowski.

Dyskusje na temat: w nich płynie
 • Re: "Aż po sufit!": Widzowie nie powinni być rozczarowani

  Hmmm wychodzi na to ,że na forum wszyscy piękni 20-letni i wg nich sex po 40-ce to nekrofilia poczekajcie zobaczymy ...czas płynie szybciutko

 • Re: "rodzinka.pl": Dziewczyny Maćka Musiała i Tomka Boskiego

  Nie wiem czy ten dzidzio wie do czego służy łechtaczka u kobiety. Bo jeśli chodzi o piersi to pewnie jest zdziwiony , że nie płynie zawsze z nich mleko.

 • Re: Szpilki na Giewoncie

  Dziewczyny już nie przesadzajcie... Mnie też Bartek i Ewka wkurzają swoim zachowaniem, ale czuję, że już niedługo w końcu zakończą te swoje gierki... A Marta pewnie wyjedzie bo zobaczy, że nic tam po niej... Bo tak naprawdę Ewka i Bartek się kochają tylko oboje są uparci bo w końcu płynie w nich góralska krew!:) Wiem, że to zachowanie na poziomie podstawówki jest denerwujące, ale gdyby się

 • Re: 7 serialowych grzechów głównych: Chciwość, czyli rzecz o kasie

  i śmiech przed telewizorem zostawiały im pod lada co lepsze kąski. Popularność mierzono wtedy możliwościami kupna schabu, pralki, dobrej wódki. Nikt o nich nie plotkował , widzowie utożsamiali ich(...) ma czasu wpatrywać się w ekran. Słucha głupich dialogów, aktorzy szybko kręcą sceny, bo co dzień musi być nowy odcinek, niby każdy inny , a jakby taki sam jak wczoraj , czy w innym serialu. Kasa płynie.