• Informacje na temat:

  w nich płynie krew

Artykuły na temat: w nich płynie krew
 • "M jak miłość": Teraz jest ich czas

  ...się w nim realizować. To przygoda mojego życia. Najmłodszy jest Tomáš Kollárik (w jego żyłach płynie polska i słowacka krew), który urodził się w 1992 roku i dostał się do PWST od razu po maturze(...) filmach i są nową siłą w "M jak miłość". Piotr i Tomasz już grają w najważniejszych wątkach tego serialu, a teraz dołączył do nich Tomáš. Leśniczy, łobuz i policjant Piotr Nerlewski jest...

 • Kim Kardashian odwiedza Armenię, kraj swoich przodków

  Czołowa amerykańska celebrytka, Kim Kardashian, w której żyłach płynie armeńska krew, właśnie odwiedza kraj przodków. W podróży do Armenii towarzyszą jej mąż Kanye West, córka North i siostra Khloe.

 • Płynie w niej rosyjska krew

  Weronika Książkiewicz, czyli Patrycja Szostek z "Chichotu losu", czuje ogromny sentyment do Rosji. Dlaczego?

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Beata Chmielowska-Olech: Najważniejsza jest dla mnie rodzina!

  Kiedyś Beata Chmielowska- Olech (43 l.) obawiała się macierzyństwa, dziś uważa, że to najważniejsza rola w jej życiu. W jej żyłach płynie turecko-włoska krew. "Dobremu Tygodniowi" zdradza najciekawsze anegdoty z dziejów jej rodu...

 • "Bez litości" : Stary człowiek i giwera

  Robert McCall (Denzel Washington) jest szefem działu w markecie budowlanym. Teri (Chloë Grace Moretz) to młoda prostytutka, której nie układa się z rosyjskim alfonsem. Kiedy Slavi podnosi na nią rękę o jeden raz za dużo, Robert wkracza do akcji. Kim jest zabójca, który w akcie spontanicznej filantropii i dla dobra niedawno poznanej kobiety zadziera z międzynarodową organizacją przestępczą?

 • "M jak miłość": Anna Mucha przyznaje się do... tatarskich korzeni

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", lubi dzielić się z fanami anegdotami ze swojego życia. Ostatnio wyznała na przykład, że w jej żyłach płynie... tatarska krew!

 • Marisa Tomei: Oscar przez pomyłkę?

  W przeddzień 50. urodzin Marisa Tomei w niczym nie przypomina rozwydrzonej gwiazdy, która w połowie lat dziewięćdziesiątych doprowadzała do stanu wrzenia media i kolegów z planu.

 • Katarzyna Pakosińka: Mąż zamieszkał u niej w domu

  ...płynie błękitna krew. Ślub miał miejsce w Milanówku, gdzie mieszka gwiazda. Natomiast na kilkudniowe przyjęcie weselne państwo młodzi zabrali rodzinę i przyjaciół do XVI-wiecznej fortecy położonej...

 • Omenaa Mensah napisała o życiu w Polsce

  Jak wygląda życie czekoladowej kobiety w Polsce, dowiemy się z nowej książki Omeny Mensah. W "Gorzkiej czekoladzie" gwiazda telewizji pisze o wyboistej drodze, którą musiała pokonać, by w końcu osiągnąć sukces.

Zdjęcia na temat: w nich płynie krew
Dyskusje na temat: w nich płynie krew
 • Re: Szpilki na Giewoncie

  Dziewczyny już nie przesadzajcie... Mnie też Bartek i Ewka wkurzają swoim zachowaniem, ale czuję, że już niedługo w końcu zakończą te swoje gierki... A Marta pewnie wyjedzie bo zobaczy, że nic tam po niej... Bo tak naprawdę Ewka i Bartek się kochają tylko oboje są uparci bo w końcu płynie w nich góralska krew!:) Wiem, że to zachowanie na poziomie podstawówki jest denerwujące, ale gdyby się