• Informacje na temat:

  w obiektywie

Artykuły na temat: w obiektywie
 • Eva Longoria na plaży w obiektywie paparazzich

  Ponad rok temu gwiazda "Gotowych na wszystko" Eva Longoria wyszła za mąż za Jose Antonio Bastona (48 l.) - para pobrała się w Valle de Bravo. Obecnie małżonkowie cieszą się słońcem, wypoczywając na Florydzie. Oczywiście w towarzystwie paparazzich.

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • Miley Cyrus i jej owłosione pachy w obiektywie Terry'ego Richardsona. Obleśne?

  Miley Cyrus to naczelna skandalistka show-biznesu. Od dłuższego czasu namiętnie eksponuje swoje nieogolone pachy. Tym razem pokazała je w obiektywie równie znanego skandalisty, Terry'ego Richardsona (49 l.). Fotograf, który robił zdjęcia m.in. Sharone Stone (57 l.), Amy Winehouse (27 l.) oraz Kate Moss (41 l.), został niedawno oskarżony o gwałt oraz molestowanie modelek. Miley nie przeszkadzają...

 • Agnieszka Więdłocha: Problemy z rozbieraniem

  Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów.

 • Natalia Siwiec (34 l.) 21 sierpnia urodziła córeczkę Mię. Teraz modelka zdecydowała się rozebrać przed obiektywem i pochwaliła się niemalże idealnym ciałem!

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Anna Wendzikowska pochwaliła się uroczym zdjęciem z młodszą córką! Ale urosła!

  Anna Wendzikowka (37 l.) urodziła Antosię 30 października 2018 roku i od tego momentu nie ukrywała jej specjalnie przed obiektywami aparatów. Jednak niedawno pokazała córkę w pełnej okazałości!

 • Pięć Smaków: Queer Azja oraz Kino na Dzikim Wschodzie

  Azjatyckie kino - filmy grozy, horrory i westerny - a także koncerty i wykłady wypełnią tegoroczną, ósmą edycję festiwalu Pięć Smaków. Impreza odbywać się będzie od 12 do 20 listopada w stołecznych kinach, kawiarniach, a także m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

 • Katarzyna Grochola zabrała męża na salony. Tak wygląda jej ukochany!

  Katarzyna Grochola (61 l.). jakiś czas temu wyszła za mąż. Z kolei ostatnio wybrała się z mężem na salony. Nie zabrakło czułości przed obiektywami!

 • Manoel de Oliveira nie żyje

  W czwartek przed południem w Porto zmarł 106-letni Manoel de Oliveira, najstarszy reżyser świata. Pomimo sędziwego wieku Portugalczyk był nadal aktywny zawodowo.

Zdjęcia na temat: w obiektywie
Wideo na temat: w obiektywie
 • Celebryci na promocji kalendarza

  Perchuć, Musiał, Małaszyński w obiektywie fotoreporterów...

 • Pod ochroną

  Próba wyrwania się ze spirali domowej przemocy w obiektywie Wojciecha Staronia. Mały Matias po powrocie ze szkoły znajduje swoją matkę w kałuży krwi. Laurze udaje się przeżyć, ale po wyjściu ze szpitala wie już, że ani ona, ani jej ośmioletni syn nie wrócą do agresywnego ojca rodziny. Rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu azylu, który pozwoli im rozpocząć nowe, wolne od ciągłego strachu życie.

 • Zagrała w serialu "Z Archiwum X", dziś nie ma wstydu!

  Phoebe Price (43 l.) po roli w jednym z odcinków popularnego serialu "Z Archiwum X" robi co może, by media o niej nie zapomniały. Trzecioligowa celebrytka pozuje więc w dziwacznych stylizacjach na salonach lub wypina się do obiektywów najczęściej na plaży w Malibu. Oto jej najnowsze zdjęcia!

 • Epicentrum

  W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia. Film "Epicentrum" widziany oczyma zawodowych łowców burz, żądnych wrażeń...

Dyskusje na temat: w obiektywie
 • Re: Gwiazdy bez makijażu. Wstydzą się tych zdjęć?

  do jezu szkarady ..ty tez wyglądasz strasznie w szerokokątnym obiektywie jako selfie z bardzo bliskiej odległosci..tak sie robi karykaturę..

 • Re: Gwiazdy bez makijażu. Wstydzą się tych zdjęć?

  do 11..w szerokokątnym obiektywie i z bardzo bliska jako selfie kazdy facet tez by wyglądał jak karykatura..

 • Re: Gwiazdy bez makijażu. Wstydzą się tych zdjęć?

  do polak ..ty tez wyglądasz slicznie..jako selfie w szerokokątnym obiektywie i z bardzo bliskiej odległosci twarzy..jak karykatura bo tak się własnie robi karykatury..

 • Re: "Ranczo", odcinek 111.

  CZYLI KRAJ !!! w obiektywie !!! POLSKA ,,piekna ,, RZECZYWISTOSC !!

 • Re: Najładniejsza w „M jak miłość”?

  Ogólnie to ona jest bardzo ładna ale w obiektywie fatalnych operatorów TVP wygląda kiepsko, wygląda tragicznie jedno zdjęcie czy ujęcie kamery gorsze od drugiego. Dla mnie te zdjęcia to tak wyglądają jakby Kurski sam je robił. Albo jego zazdrosna kobita.

 • Re: "Na dobre i na złe": Ostateczna decyzja

  Do Wr - trzeba patrzeć obiektywie, a nie przez różowe okulary, bo kibicujcie Adwi i nie dopuszczacie myśli, że mogli się rozstać. Takie chciejstwo niczemu nie służy. Adam i Wiktoria ROZSTALI SIĘ . Tylko w książkach są konkretne ekscytujące momenty rozstania, latają talerze i trzaskają drzwi. Adam i Wiktoria ROZSTAWALI się na raty, jak w prawdziwym życiu to bywa. Zaczęło się od tego, że Wiki

 • Re: Chce być sexy mamą!

  Pani Aneta Zając ślicznie by wyglądała jako króliczek PLAYBOY-a,miło by było zobaczyć ją w aktach w obiektywie PLAYBOY-a.Cóż sesją dla tego renomowanego pisma dla panów podreperowała by sobie budżet oni bardzo dobrze płacą za sesje:)