• Informacje na temat:

  w obronie wiary

Artykuły na temat: w obronie wiary
 • Majka Jeżowska nie posiada się ze szczęścia! Rodzina się powiększy!

  Choć jej dwa małżeństwa się rozpadły, Majka Jeżowska (59 l.) nigdy nie straciła wiary w miłość. Z porażek wyciąga wnioski i zawsze walczy o siebie. Teraz cieszy się szczęściem syna, a przyszłą synową wprost uwielbia. Liczy, że w niedługim czasie zostanie babcią.

 • "Jezus gejem". W obronie Eltona

  Wokalista Boy George stanął w obronie Eltona Johna, który wzbudził kontrowersje, określając Jezusa słowami: "współczujący, niezwykle inteligentny gej, który rozumiał ludzkie problemy".

 • Barwy szczęścia

  Basia nadal utrudnia Danielowi kontakty z Johnem. Justyna pociesza zrozpaczonego mężczyznę. Przekonuje go, by nie tracił wiary i zapewnia, że Sara niebawem...

 • Jackson: Obrona przez Internet

  Fani Michaela Jacksona przekonani, że ich idol jest niewinny, a wysuwane przeciwko niemu oskarżenia o pedofilię są wyssane z palca, utwierdzą się w swych sądach po odwiedzeniu nowej internetowej strony gwiazdora. Wokalista stworzył ją, aby dostarczać światu informacji z pierwszej ręki, nie skażonych medialnymi manipulacjami i wyznaniami wątpliwej wiarygodności świadków.

 • Kasia Figura wspiera Weronikę Rosati. Opisze, co działo się w jej domu!

  ...fizycznej i psychicznej, o braku wiary w siebie i miłość. Jednak dopiero rok temu udało się jej zakończyć część spraw sądowych, które toczy z mężem. Wciąż nie są rozwiedzeni. - Po sześciu latach(...) sformułowanie, że miałam pełne prawo zrobić to w obronie życia i zdrowia mojego i dzieci - opowiadała bardzo poruszona. Była szczęśliwa, że wreszcie ma to za sobą. I kiedy już powoli zaczynała na nowo cieszyć...

 • Wziął w obronę jej kilogramy

  Nieoczekiwanie w obronie figury Jessiki Simpson stanął jej były mąż, Nick Lachey.

 • Darek z "Klanu" broni sagi rodu Lubiczów przed hejterami

  ...telenoweli TVP1 "tałatajstwem" oraz stanął w obronie aktorów, scenarzystów, reżyserów i wszystkich pozostałych osób pracujących przy produkcji "Klanu". Dariusz Lewandowski nie zgadza się z tezą(...) miliony widzów. - Nie ma tu konkurencji ani odpowiednika - stwierdził i dodał, że hejterzy odsądzający "Klan" od czci i wiary powinni może sami stworzyć coś, co będzie się cieszyło popytem przez dwa...

 • W obronie M. Jacksona

  Aaron Carter, nastoletni piosenkarz i brat Nicka z Backstreet Boys, w środę, 17 lutego, wystąpił w telewizyjnym talk-show, w którym bronił oskarżonego o molestowanie seksualne nieletnich Michaela Jacksona.

 • Dariusz K. skazany na 7 lat więzienia

  ...psychikę, a ja zmagałem się z problemami wychowawczymi" - oświadczył. Wsiadając za kółko, był przekonany, że jest "czysty" i może prowadzić samochód. Prokuratura jednak nie dała wiary jego(...) odsiadki zwolnił go warunkowo do domu. Pełnomocnikiem muzyka był m.in. Tadeusz Wolfowicz, specjalizujący się w obronie sprawców wypadków drogowych (niegdyś reprezentował w sądzie pływaczkę Otylię...

 • Koncert Madonny: Rekordowa kara?

  "Koncert Madonny: Drugi Cud nad Wisłą, czy upadek państwa i Kościoła?" - to tytuł konferencji Komitetu Obrony Wiary i Tradycji Narodowych "Pro Polonia", która odbędzie się w czwartek (13 sierpnia), na dwa dni przed występem Madonny w Warszawie.

Dyskusje na temat: w obronie wiary
 • Re: "Wspaniałe stulecie": W obronie przed miłością

  nie namówiłby na zmianę wiary. To normalne, że człowiek jest ciekawy, ogląda, czyta, zwiedza, zdobywa wiedzę. O jakiej promocji islamu pisze Lusia?!!

 • Re: "M jak miłość": Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej

  Najgorsze, że przez to całe LGBT i nagłaśnianie tematu jest taka mobilizacja wyborców PIS w obronie wiary i kościoła, że prawdopodobnie PIS wygra wybory większością. Marek daj sobie spokój z tymi tekstami - wygrana PIS Wam nie pomoże. Zresztą w ogóle nie pomoże wygrana PIS temu krajowi.