• Informacje na temat:

  w ostatnim odcinku programu

Artykuły na temat: w ostatnim odcinku programu
 • Finał programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zaskoczył?! Anita i Adrian ogłosili radosną nowinę!

  To już koniec 3. edycji programu TVN-u „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Trzy pary podjęły już decyzję, czy chcą być razem, czy też nie. Czy zaskoczyli czymś swoich fanów?

 • Stefano Terrazzino: Po każdym odcinku "TzG" idę na imprezę

  Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino z niecierpliwością czekają na kolejny odcinek programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Para zaprezentuje w nim swój ulubiony taniec, czyli zmysłową rumbę. Stefano Terrazzino przyznaje, że taniec jest dla niego nie tylko pracą, lecz także sposobem na odreagowanie stresu.

 • Wielkie rozczarowanie w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”! Nie tak miało być!

  Kolejny sezon kontrowersyjnego programu TVN-u „Ślub od pierwszego wejrzenia” budzi spore emocje nie tylko wśród widzów, ale także u uczestników eksperymentu. Najpierw Agata, a teraz Martyna nie potrafią ukryć tego, że nie są zadowolone z wybranych im mężów.

 • Ostatni odcinek "Top Gear"

  Stacja BBC wyemitowała zapowiedź specjalnego odcinka 22. serii programu "Top Gear" . Widzowie będą mieli okazję zobaczyć po raz ostatni Jeremy'ego Clarksona w roli gospodarza motoryzacyjnego show. Na razie nie jest znana oficjalna data premiery programu.

 • "Rolnik szuka żony 3": Łukasz wyrósł na faworyta programu?

  ...31-letni Łukasz z województwa kujawsko-pomorskiego już teraz wyrósł na faworyta trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Czy to on otrzyma najwięcej listów od fanek, które będą chciały spędzić z nim resztę swojego życia?

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".

 • Agnieszka Włodarczyk o "Azja Express": "Ten program pokazuje nasze różne oblicza"

  ...w porządku. Tak było w ostatnim odcinku. Włodarczyk pokłóciła się ze swoją partnerką Marysią. Czy coś zmieniło się w ich relacji?  "Na pewno bardziej się poznałyśmy. Głębiej. Poznałam Marysi ciemniejsze(...)"Azja Express" to prawdziwy hit jesiennej ramówki TVN. I choć z programu odpadli lubiani przez widzów Majdanowie, to i tak co środę przed ekranami telewizorów zasiada ogromna rzesza fanów show...

 • Po ostatnim odcinku programu TVN "Mali Giganci" na polu gry pozostały cztery drużyny: Tytani, Gang Olafa, Klika Rubika i Czadersi. Z show pożegnały się już zespoły Wymiatacze i Supermocni.

 • Oświadczył się podczas trwania programu "Mam talent"!

  W ostatnim odcinku "Mam talent" wydarzyło się coś bardzo niespodziewanego.  Jeden z uczestników show zdecydował się na odważny krok.  Po występie jego grupy - Phantoms Crew - Marcin Prokop, jeden z prowadzących program, podał mu pudełeczko, w którym umieszczony był pierścionek zaręczynowy. Uczestnik "Mam talent" wiedział doskonale, co ma dalej robić. Na scenę zaprosił swoją ukochaną, która...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": "Kaliszuk, I Love You!"

  "Kaliszuk, I Love You!" - zakrzyknęła Małgorzata Walewska po występie Marka Kaliszuka w ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W sobotę, 18 października, aktor wcielił się w Arethę Franklin.

Wideo na temat: w ostatnim odcinku programu
 • Agnieszka Szulim ma w telefonie "rozbierane zdjęcia"

  W ostatnim odcinku programu „Kuba Wojewódzki” Agnieszka Szulim wyznała, że showman widział kiedyś jej nagie zdjęcia. Nie wyjaśniła jednak okoliczności tego zdarzenia. Teraz przyznaje, że były one(...) i otwarta. Przyznała, że masturbuje się, lubi robić sobie nagie zdjęcia telefonem i nie chce mieć dzieci. Tuż po nagraniu programu zaczęła mieć wątpliwości, czy jej szczerość nie była nadmierna. – To

 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Grzegorz Wilk prawie nie słyszy. Wcielił się w Glorię Gaynor!

  Grzegorz Wilk w ostatnim odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo” wyznał, że ma poważną wadę słuchu i musi nosić aparat słuchowy. W programie radzi sobie jak dotąd znakomicie. Zobaczcie fragment jego występu, gdzie wciela się w Glorię Gaynor. (źródło: Polsat)

 • Ostatnie piętro

  Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność? "Ostatnie piętro" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej jednostce. Dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje i domysły doprowadzają go na skraj szaleństwa. Akcja filmu, rozgrywająca się w prowincjonalnym polskim miasteczku, z minuty na minutę zmienia się z lekkiej opowieści w budzący grozę thriller,...